FAQ - otázky a odpovede

Áno, prvý tréning je pre nových klientov skutočne Zdarma. Nie je to spojené so žiadnou viazanosťou ani žiadným skrytým poplatkom. Je to podľa nás férový prístup ako dokázať novým klientom, že cvičenie v NEÓNKE je skutočne efektívne a fungujúce. Nie je nič jednoduhšie ako si cvičenia svetového konceptu Les Mills alebo Jumpingu vyskúšať na vlastnej koži a Zadarmo.
Na tréning Vám stačí športové oblečenie a obuv. Vhodné je priniesť si aj dobrú náladu, vodu a uterák. O všetko ostatné sa postará tím inštruktorov, ktorí sa na Vás veľmi tešia!
Bez merateľných výsledkov to nie je to pravé. Vytvorili sme preto program merania hodnôt, ktoré Vám odborne náš personál vysvetli a zrealizuje. Pre vybrané hodnoty napr. váha alebo tuk v tele si môžete určiť cieľové hodnoty a tie si potom priamo vo Vašom profile prezerať. Uvidíte tak históriu hodnôt z meraní a tiež prehľadný graf. V grafe tiež uvidíte cieľovú hodnotu, pokiaľ ste si ju pri meraní u inštruktora zvolili. Mať cieľ znamená vedieť, prečo cvičíte. Informujte sa u našich inštruktorov a dohodnite si čas merania. Zaberie to pár minút.
Každý z nás je jedinečný. O Vašich cieľoch a motivácii začať cvičiť sa s Vami ochotne poradí náš vyškolený personál alebo priamo inštruktor. Je vhodné mať s ohľadom na svoj typ postavy a určené ciele vhodne zvolený tréningový a stravovací plán. Keďže každému sa môže hodiť iná kombinácia cvičení, doporučujeme sa o tom informovať priamo vo fitku. Radi Vám poradíme ako skĺbiť Vaše očakávania, časové možnosti a aktuálny stav Vášho tela pred začatím pravidelného cvičenia.
V NEÓNKE sme vytvorili vernostný program s hodnotnými odmenami. Zbierate bonusové body, ktoré si jednoducho kontrolujete vo svojom profile v sekcii bonusové body. Po dosiahnutí minimálnej hodnoty si ich môžete premeniť na kredity. Bonusové body získavate za rôzne splnené podmienky. Zoznam podmienok, za akých získavate bonusové body si viete pozrieť v profile v sekcii bonusové body. Samozrejmosťou je získavanie bonusových bodov za účasť na tréningu. Taktiež odmeňujeme klientov za to, ak do NEÓNKY pozvú svojich známych cez svoj partnerský odkaz. Ak sa cez tento odkaz zaregistrujú, získate percentá bonusových bodov z ich prvého dobitia kreditov. O výške odmien ako i ďalšich možnostiach ako získať bonusové body sa neváhajte informovať priamo vo svojom profile alebo priamo vo fitku.
Ak je hodina plná, môžete sa prihlásiť aj pod čiaru. Znamená to, že ak ste prvý pod čiarou a odhlási sa z tréningu jedna osoba, automaticky, ak ste v poradí, prejdete do stavu nad čiaru a budete štandardne prihlásený na hodinu. Samozrejme Vás o tom bude informovať notifikácia emailom alebo sms správou. Ak je však tréning tesne pred svojím začiatkom a nik sa zatiaľ neodhlásil a vy ste boli pod čiarou, pošleme Vám notifikáciu, že sme Vás odhlásili a vrátili Vám kredit. Stále však môžete sledovať tréning do poslednej sekundy :) a ak sa niekto odhlási, môžete sa následne už manuálne opäť prihlásiť.
Áno, je to možné, pri predaji priamo vo fitku stačí formu platby nahlásiť predajcovi. Namiesto peňazí tak môžete platiť aj kreditmi. Po nákupe Vám odrátame výšku kreditov podobne ako keby ste sa prihlásili na niektorý z tréningov. Nezabudnite, že kredity môžete získavať aj z bonusových bodov. Preto je skutočne hodnotné bonusové body zbierať a sledovať ich stav vo svojom profile.
Samozrejme! V NEÓNKE máme pokryté potreby skutočne pre každého. Aktívni športovci radi využívajú intervalový tréning Les Mills GRIT, pretože popri vlastných tréningoch im už veľa času nezostáva a práve intervalový tréning je pre nich skutočná lahôdka ako prekonávať vlastné hranice. Zároveň všetky cvičenia si jednotlivec jednoducho môže regulovať sám. Napríklad zvyšovaním váhy alebo častejším tréningom v týždni. Skupinové cvičenia v NEÓNKE sú skutočne pre každého, ženy, mužov, začiatočníkov i pokročilých. Každý aj aktívny športovec často zaťažuje viac iba istú partiu tela. Preto je vhodné dopĺňať cvičenia tak, aby sa precvičovalo telo ako celok. Na to máme napríklad obľúbený BODYPUMP alebo GRIT.
Na to, aby ste sa dostali na hodiny, potrebujete mať dobitý kredit (Predplatené hodiny). Kredit si dobíjate na recepcii, alebo online cez rezervačný systém (poplatok 0,99€). Cenu hodiny zistíte v rezervačnom systéme, stačí kliknúť na daný tréning. Permanentky máme elektronické. Čím viac si dobijete peňazí, tým viac bonusových bodov získate. Jeden bonus bod je jeden cent. Napríklad dobitie 100€ je odmeňované 2000 bodmi, ktoré si môžete na svojom profile zameniť hneď za 20€.