BODYPUMP®

1. Hodina zdarma

Registrácia

Zábavné rysovanie tela, ľahké váhy, veľa opakovaní.  Štíhle telo na dosah!

Cvičíme na troch miestach v Košiciach - OC CASSOVIA, OC MERKÚR a OC TORYSA

Rezervácie OC CASSOVIA (Pri prachárni 4, Košice)

Rezervácie OC MERKÚR (B. Nemcovej 28, Košice)

Rezervácie OC TORYSA/Furča (Jaltská 2, Košice)

ČO JE BODYPUMP®?

BODYPUMP® je jednoduché cvičenie s činkou, ktoré prináša rýchle výsledky. Každým tréningom budete mať možnosť vidieť (a to nielen v zrkadle) ako je vaše telo silnejšie a pevnejšie.  Nízke váhy a kopec opakovaní budú spaľovať všetky prebytočné kalórie a preto vaše telo ostane štíhle bez zbytočne veľkých objemov. Vyskúšajte túto zábavnú formu chudnutia a spevňovania postavy, ktorú milujú milióny ľudí po celom svete. Cvičíme v skupine a v skupine nikdy niesi sám. Hudba, ktorá nás sprevádza celý život, bude vaše telo sprevádzať k vytúženým výsledkom. Pevný zadok, alebo pekný biceps a kocky na bruchu sa nerodia len pri strojoch. Ale aj cvičením v skupine za doprovodu hudby a uleteného inštruktora :D

Príďte sa z nami zabaviť a schudnúť už dnes!

AKO ZAČAŤ S BODYPUMP?

  • začať môžete v každom veku, nezáleží na pohlaví ani na skúsenostiach s fitkom
  • začnite s ľahkými váhami, alebo len s činkou, bez záťaže

VÝSLEDKY S BODYPUMP:

  • veľmi rýchlo tvaruje a spevňuje telo
  •  zlepšuje silu kostí
  •  pomáha pri prevencii kardiovaskulárnych chorôb

KOMBINOVANIE A ODPORÚČANÁ FREKVENCIA:

Precvičuje celé telo a je vhodné ho kombinovať s kardio cvičením ako JUMPING. S ohľadom na výsledky odporúčame prísť si zacvičiť minimálne 2x týždenne.


Pozrite si náš CENNÍK a trénujte BODYPUMP už od 3,29€/tréningodporúčame si naštudovať aj naše PRAVIDLÁ.


ZAUJÍMAVOSTI z nášho BLOGu:

História BODYPUMP Les Mills

BODYPUMP - REP EFFECT - prečo bodypump prináša výsledky

Ako sa tvoria choreografie na BODYPUMP

Vaše úspechy

Andrej

Ohromila ma tá neskutočne pozitívna energia a sila ktorá z týchto cvičení vyžaruje. Hodiny Gritu dokážu človeka najviac otestovať, kam až je schopný zájsť. Bolo to fantastické poznanie samého seba. Vrelo odporúčam každému ;)

Monika

Inštruktorky/ri, ktoré/rí sú vždy dokonalo pripravené a svojím výkonom a podporou dokážu každú Neónku motivovať k max. výkonom. Z každej hodiny odchádzam s úsmevom na tvári a s pocitom, že som niečo pre seba a svoje telo urobila.

Janka

Neonka je najlepšie miesto na odreagovanie, zábavu, spaľovanie kalórii a samozrejme na vybitie energie. Super ho robia hlavne dievčence naše, ktoré dokážu urobiť mega náladku, vedia povzbudiť a hlavne motivovať, Neonka je jednoducho TOP! Zbožňujem ju:)

Kamila

Veľmi super hodina posilňovanie a bolesť v jednom. Ďakujeme za prefektný prístup a zničenie tiel. Zároveň oceňujeme profesionalitu a ochotu tímu Neonky. Ste suproví, vidieť, že je tu konečne niečo, čo sa robí na 1tku!