JUMPING Classic

1. Hodina zdarma

Registrácia

Zabávaj sa, spaľuj a vyskáč si dobrú náladu.


Cvičíme na dvoch miestach v Košiciach:
Rezervácie OC MERKÚR             (B. Nemcovej 28, Košice)
Rezervácie OC TORYSA /Furča (Jaltská 2, Košice)


Čo je Jumping?

Zažili ste už párty na trampolíne?

Vďaka Neónke a Jumpingu zažijete viac než len párty, pretože...Tvorcovia využili detskú hravosť, ktorá v každom z nás drieme a spojili ju s dospeláckov cieľavedomosťou. Vedeli, že kĺby sú citlivé na skoky na zemi, preto sa postavili na trampolínu. Zistili však, že keď do toho začne hrať dobre pripravená hudba, výsledok na seba nenechá dlho čakať. Boli udýchaní, unavení no so širokým úsmevom si povedali, že toto musí vyskúšať každý.U nás sú aj nováčikovia vítaní, pretože každý inštruktor vie dobre vysvetliť techniku a tak umožniť aj nováčikovi s chuti si zatrénovať.


AKO ZAČAŤ?

 • hodina Classic je určená pre začiatočníkov a pokročilých
 • stačí počúvať inštruktora a jeho pokyny

Čo znamená Classic?

 • stredné a vyššie tempo
 • hodina trvá 55 minút
 • rýchle vysvetlenie krokov počas rozcvičky
 • optimálne spaľovanie kalórií

VÝSLEDKY S JUMPINGOM:

 • spaľovňa kalórií
 • určené aj pre ľudí, ktorí majú problémy s kolenami či kĺbami
 • zábavné cvičenie za doprovodu skvelej hudby


  KOMBINOVANIE A ODPORÚČANÁ FREKVENCIA:

  V skupine sa cvičí najlepšie. My to už dávno vieme, preto prinášame rôzne cvičenia určené ako na spaľovanie, tak aj na rysovanie, spevňovanie či tvarovanie tela. Stačí si pozrieť náš rozvrh a vybrať si tréning z bohatej ponuky. JUMPING je vhodné kombinovať s obľúbeným BODYPUMPalebo CXWORX či GRIT, ktoré cvičíme na našej druhej prevádzke v OC CASSOVIA. Pre optimálne dosahovanie výsledkov a spaľovanie kalórii doporučujeme na začiatok "odskákať" JUMPING aspoň 2x v týždni. Ak to zvládate ľavou zadnou, tak potom počet postupne zvyšovať. :)


  Pozrite si náš CENNÍK a trénujte JUMPING Classic už od 2,64€/tréningodporúčame si naštudovať aj naše PRAVIDLÁ.

  Vaše úspechy

  Janka

  Neonka je najlepšie miesto na odreagovanie, zábavu, spaľovanie kalórii a samozrejme na vybitie energie. Super ho robia hlavne dievčence naše, ktoré dokážu urobiť mega náladku, vedia povzbudiť a hlavne motivovať, Neonka je jednoducho TOP! Zbožňujem ju:)

  Andrej

  Ohromila ma tá neskutočne pozitívna energia a sila ktorá z týchto cvičení vyžaruje. Hodiny Gritu dokážu človeka najviac otestovať, kam až je schopný zájsť. Bolo to fantastické poznanie samého seba. Vrelo odporúčam každému ;)

  Janka

  Neonka je miesto, kde prídem na iné myšlienky. Mám rada skupinové cvičenia, pretože sa tam navzájom povzbudzujeme a v skupine to ide omnoho ľahšie. Vždy sa teším na hodiny, ktoré si môžem vybrať podľa chuti. Ja to tu proste milujem. NEONKA je súčasť môjho života.

  Kamila

  Veľmi super hodina posilňovanie a bolesť v jednom. Ďakujeme za prefektný prístup a zničenie tiel. Zároveň oceňujeme profesionalitu a ochotu tímu Neonky. Ste suproví, vidieť, že je tu konečne niečo, čo sa robí na 1tku!