facebook
Cvič s nami
footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero image
 
Náš tip

  gym icon
  Najbližší tréning
  PRIPRAVUJEME


  Ahojte mamičky!

  Aj vy si už hovoríte, že potrebujete vypnúť, trošku sa venovať sebe, zmeniť prostredie, vystúpiť z každodennej rutiny a trošku sa rozhýbať? Áno?
  Tak ste tu správne!

  Neonka vám prináša cvičenie pre ženy po pôrode - Fit mamky!
  Cvičenie je určené pre ženy, ktoré už prešli šestonedelím a sú pripravené začať spevňovať svoje telo, zároveň schudnúť, vyformovať a pomaly sa dostať do najlepšej formy v živote.

  Toto cvičenie je zostavené tak, aby posilnilo všetky svaly, hlavne tie, ktoré mamky zaťažujú najviac a to sú svaly na chrbte, bruchu, nohách aj rukách. Všetko čo je namáhané pri starostlivosti o dieťatko, hlavne pri nosení či dvíhaní :) Telo zahrejeme aj miernym cardiom a tiež ponaťahujeme pomocou strečingu :)

  Na cvičenie Fit mamky môžete prísť samé alebo so sebou môžete vziať aj svoje detičky, ktoré budú medzitým leňošiť v kočiari alebo na podložke vedľa mamky, či budú štvornožkovať po miestnosti. Pre detičky bude pripravený aj detský kútik. Fit mamky vedia na cvičenie vziať aj staršie deti, ktoré si môžu počas tréningu kresliť alebo čítať knihu :)

  Cvičenie povedie inštruktorka Dominika, ktorá je tiež Fit mamka a má krásneho synčeka :)
  Verte mi, pohyb vám prospeje na tele aj na duši.

  Zacvičíme si, zasmejeme sa, porozprávame sa a nabijeme novou energiou!
  Cvičíme v pondelky a štvrtky o 10:00 v NEONKE PREMIUM club v OC Optima.
  1. tréning je zadarmo!

  Pred 1.cvičením po pôrode viete absolvovať konzultáciu u nášej fyzioterapeutky, zameranú na kontrolu diastázy (roztvorenie brušných svalov po pôrode) a tým zistiť, či viete začať bez problémov cvičiť alebo je potrebné najprv diastázu odstrániť. Na túto konzultáciu vám ponúkame zľavu 10%.

  Objednávky fyzio konzultácie, recepcia NEONKA PREMIUM club : 0911877407


  Tešíme sa na Teba!
  Milé mamičky, vstup do NEONKY PREMIUM je do 9:00 možný iba cez zadný vchod cez terasu, hlavný vstup cez Steam Factory je otvroený od 9:00
  Vstup nieje bezbariérový, preto ak idete s kočíkom, prosím zavolajte nám keď budete pri schodoch a my vám radi s kočíkom pomôžeme hore na poschodie :)
  Číslo na recepciu : 0911877407

  "Inšpiruj svoje okolie svojimi výsledkami!"

  Viac než 60 inštruktorov!

  Čím je nás viac, tým sme lepší! Sme vášniví inštruktori a našou vášňou je priniesť vám nezabudnutelný zážitok na každom tréningu!

  Prví na Slovensku!

  Skupinové cvičenia cvičíme od roku 2010, ako prví sme priniesli v roku 2015 programy spoločnosti Les Mills na Slovensko!

  Výsledky!

  Každý tréning je špeciálne vyvinutý na to, aby prinášal výsledky!

  Skupinový efekt!

  Cvičíme spolu, sme v tom spolu! Pretože spolu sme silnejší a spolu to dotiahneme k výsledkom rýchlejšie!