footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero image


Ahojte mamičky!

Aj vy si už hovoríte, že potrebujete vypnúť, trošku sa venovať sebe, zmeniť prostredie, vystúpiť z každodennej rutiny a trošku sa rozhýbať? Áno?
Tak ste tu správne!

Neonka vám prináša cvičenie pre ženy po pôrode - Fit mamky!
Cvičenie je určené pre ženy, ktoré už prešli šestonedelím a sú pripravené začať spevňovať svoje telo, zároveň schudnúť, vyformovať a pomaly sa dostať do najlepšej formy v živote.

Toto cvičenie je zostavené tak, aby posilnilo všetky svaly, hlavne tie, ktoré mamky zaťažujú najviac a to sú svaly na chrbte, bruchu, nohách aj rukách. Všetko čo je namáhané pri starostlivosti o dieťatko, hlavne pri nosení či dvíhaní :) Telo zahrejeme aj miernym cardiom a tiež ponaťahujeme pomocou strečingu :)

Na cvičenie Fit mamky môžete prísť samé alebo so sebou môžete vziať aj svoje detičky, ktoré budú medzitým leňošiť v kočiari alebo na podložke vedľa mamky, či budú štvornožkovať po miestnosti. Pre detičky bude pripravený aj detský kútik. Fit mamky vedia na cvičenie vziať aj staršie deti, ktoré si môžu počas tréningu kresliť alebo čítať knihu :)

Cvičenie povediem ja, Ivanka :) Som inštruktor Neonky už 5. rok a som Fit mamka dvoch detičiek :)
Verte mi, pohyb vám prospeje na tele aj na duši.

Zacvičíme si, zasmejeme sa, porozprávame sa a nabijeme novou energiou!
Cvičíme v pondelky a štvrtky o 10:00 v NEONKE PREMIUM club v OC Optima.
Prvý tréning je zadarmo!

Pred 1.cvičením po pôrode viete absolvovať konzultáciu u nášej fyzioterapeutky, zameranú na kontrolu diastázy (roztvorenie brušných svalov po pôrode) a tým zistiť, či viete začať bez problémov cvičiť alebo je potrebné najprv diastázu odstrániť. Na túto konzultáciu vám ponúkame zľavu 10%.

Objednávky fyzio konzultácie, recepcia NEONKA PREMIUM club : 0911877407


Teším sa už na Teba!
IvankaMilé mamičky, vstup do NEONKY PREMIUM je do 10:00 možný iba cez zadný vchod cez terasu, hlavný vstup cez Steam Factory je zatvorený.
Vstup nieje bezbariérový, preto ak idete s kočíkom, prosím zavolajte nám keď budete pri schodoch a my vám radi s kočíkom pomôžeme hore na poschodie :)
Číslo na recepciu : 0911877407

"VÝSLEDKY, KTORÉ INŠPIRUJÚ, BUDÚ TVOJE!"

61 inštruktorov

V NEONKE sa na teba teší tím certifikovaných inštruktorov!

Prví na Slovensku

Les Mills cvičenia svetovej úrovne v NEONKE prvýkrát na Slovensku!

Výsledky

Všetky cvičenia sú vyvinuté tímom fitness odbroníkov z celého sveta!

Skupinový efekt!

V NEONKE cvičíme spolu! Zaži fitness atmosféru tak, ako nikdy pred tým!