Cvič s nami
footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero image


NEONKA ponúka okrem kvalitného cvičenia aj kvalitnú starostlivosť v oblasti fyzioterapie, tiež fyzioterapeutické cvičenia, cvičenie pre zdravý chrbát SM systém a masáže pre uvoľnenie tela aj mysle. 

Klasická masáž
Masáž zameraná na uvoľnenie stuhnutého svalstva a dokonalú relaxáciu po dlhom dni.
Pozitívne účinky : podporuje odplavenie toxínov, podporuje imunitu, zlepšuje cirkuláciu krvi, napomáha udržať pružnosť väzov a šliach, stimuluje nervový systém, odstraňuje únavu, preťaženosť, svalové kŕče, obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov

Klasická masáž s fyzioterapeutom
Pred masážou prebehne krátka konzultácia, pričom sa náš fyzioterapeut zameria na problematické miesta, prihliada sa na diagnózu klienta a navrhne ďalšiu terapiu.


Reflexná masáž
Reflexná masáž chrbtice je presne stanovený postup masážnych techník bez použita oleja. Stláčaním jednotlivých bodov na chrbtici terapeut pôsobí na nervové zakončenia a ošetrením  nervových bodov na chrbte odstraňuje bolesť, ruší pohybovú a funkčnú poruchu.  Z veľkej časti je aktivovaná bunková látková výmena. Reakčný a obranný systém môže znovu správne pôsobiť v poškodenej časti tela.
Hĺbková reflexná masáž uvoľní sval, jeho úpony, šľachy aj obal svalu. Je úplne iná a pomalšia ako masáž klasická. Po uvoľnení svalov a väzov sa oddialia stavce chrbtice, platnička má možnosť z okolia nabrať tekutiny, nerv, vychádzajúci z každého stavca zlepší výživu i prenos vitamínov a kyslíka do tkanív uložených v hĺbke, a to do svalov pohybového systému aj do vnútorných orgánov. Na základe poznatkov z fyzioterapie pre vás vyberieme vhodnú zostavu reflexnej masáže – chrbtová alebo šijová zostava.

Aromaterapeutická masáž
Slovo aromaterapia sa, ako nám už názov napovedá, skladá z dvoch slov – aróma a terapia. Znamená teda liečba vôňou. Liečba využíva prírodné aromatické látky rastlinného pôvodu, ktorým hovoríme éterické oleje. V NEONKE si preto môžete dopriať jemné a nežné masážne pohladenie.

Manuálna lymfodrenáž
Lymfatická ručná masáž je masážna technika, kde sa jemnými, pomalými a presne definovanými ťahmi, hmatmi a tlakom pôsobí na povrch tela, čím sa aktivuje pohyb lymfy v lymfatických cievach, ktoré odvádzajú lymfu do zberných lymfatických uzlín. 
Masáž lymfatického systému podporuje detoxikáciu, zvyšuje imunitu a pomáha proti opuchom alebo chronickej únave. Manuálna lymfodrenáž je jednou z najužitočnejších procedúr pri eliminácii celulitídy a výrazne tiež ovplyvňuje znižovanie hmotnosti. Lymfatické uzliny filtrujú toxíny a cudzorodé látky, uvoľňujú biele krvinky do krvného obehu, a tým aktivujú imunitný systém.

SM Systém
SM systém je jednoduché a účinné cvičenie s vlastným telom a expanznou gumou. SM Systém pomáha človeku posilňovať tie svalové reťazce, ktoré mimoriadne dobre spevňujú svalový korzet a odľahčujú mechanické útlaky platničiek na nervový systém, a tým uľavujú bolesti. Je vhodný pre všetky vekové kategórie a pre väčšinu stavov chrbtice — ako prevencia problémov, pri akútnych bolestivých stavoch. Ponúkame ho ako individuálne cvičenie alebo ho nájdete v rozvrhu v NEONKE v OC Cassovia ako cvičenie v malej skupine troch ľudí.

Konzultácia
Máte problémy s pohybovým aparátom? Potrebujete sa rozhýbať, pretože cítite, že vaše sedavé zamestnanie vám ničí chrbticu? Ste po operácii alebo po vážnom úraze? Obráťte sa na našich fyzioterapeutov a objednajte si u nás konzultáciu a my vám poradíme! Fyzioterapia pomáha udržať, podporiť alebo obnoviť funkcie pohybového systému. Je jednou z oblastí rehabilitácie. Jej cieľom je diagnostikovať, liečiť a pomáhať predchádzať problémom s pohybovým aparátom.

CENNÍK 

MASÁŽ MINÚTY CENA
Klasická masáž (chrbát + šija) 25 25,00 €
Klasická masáž 55 35,00 €
Klasická masáž 85 50,00 €
Mäkké techniky 25 20,00 €
Reflexná masáž 25 20,00 €
Reflexná masáž 40 30,00 €
Aromaterapeutická masáž  55 40,00 €
Manuálna lymfodrenáž 60 25,00 €
Manuálna lymfodrenáž 90 37,00 €
FYZIOTERAPIA
Klasická masáž s fyzioterapeutom 25 25,00 €
Klasická masáž + fyzioterapeutické cvičenie 55 35,00 €
Klasická masáž + fyzioterapeutické cvičenie 85 45,00 €
Fyzioterapeutické cvičenie 30 20,00 €
Fyzioterapeutické cvičenie 60 40,00 €
Tejpovanie do 20 cm 15 5,00 €
Tejpovanie do 30 cm 15 7,00 €
Tejpovanie nad 30 cm 15 10,00 €
ZDRAVÝ CHRBÁT
SM Systém - individuálne cvičenie 30 10,00 €
SM Systém - individuálne cvičenie 45 15,00 €
SM Systém začiatočníci - skupina 3 ľudia (cvičenie hľadaj v rozvrhu) 45 6,49 €
SM Systém pokročilí - skupina 3 ľudia (cvičenie hľadaj v rozvrhu) 45 6,49 €
Konzultácia  30 10,00 €
Vstupné vyšetrenie 30 30,00 €Náš tím 

Marta Erdélyiová - fyzioterapeut, masér, SM Systém
Mária Mareková - fyzioterapeut, masér, SM Systém
Kristína Barnová - masér

Objednávky na t.č.: 0911877407

NEONKA PREMIUM club, OC Optima

Otváracie hodiny 
PO-NE 6:30 - 21:00 na objednávky
(do 10:00 vstup len zo zadu budovy, cez terasu)Rozhovor s našou Maťkou nájdeš tu: 

"Inšpiruj svoje okolie svojimi výsledkami!"

Viac než 60 inštruktorov!

Čím je nás viac, tým sme lepší! Sme vášnivý inštruktori a našou vášňou je priniesť vám nezabudnutelný zážitok na každom tréningu!

Prví na Slovensku!

Skupinové cvičenia cvičíme od roku 2010, ako prvý sme priniesli v roku 2015 programy spoločnosti Les Mills na Slovensko!

Výsledky!

Každý tréning je špeciálne vyvinutý na to, aby prinášal výsledky!

Skupinový efekt!

Cvičíme spolu, sme v tom spolu! Pretože spolu sme silnejší a spolu to dotiahneme k výsledkom rýchlejšie!