NEONKA FITNESS NEONKASHOP NEONKABEAUTY
facebook
Tréningy
footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero image

Je to tu! Exkluzívne u Teba doma. 

Sprav si zo zdánlivej nevýhody, svoju VÝHODU! 

Trénuj doma!

A ver, že s nami neoľutuješ žiaden odcvičený tréning!Zaži tréningy, ktoré si cvičil/a s nami. Možno si u nás nový/á a chceš vyskúšať niečo iné, lepšiekvalitnešie, či zábavnejšie.

Vitaj vo svete NEONKA. Vo svete, ktorý nie je len ONLINE. Pretože my sme prepojil reálne tréningy s ONLINE prostredím. Doba, v ktorej žijeme si to tak vyžadovala a my ideme s dobou! Ideme spoločne s Vami! A či už budeš možno raz trénovať na naších prevádzkach alebo budeš trénovať doma, my pevne veríme, že raz sa všetci stretneme na jednom poriadnom evente NAŽIVO! Pretože NEONKA organizuje sakra dobré eventy ako napríklad www.fitnessmagic.sk

Ak máš záujem o jeden z naších balíkov napíš nám email na recepcia@neonka.sk 

Možno si u nás nový/á a chceš nakopnúť, možno nevieš ako začať. Skús sa teda pozrieť na náš produkt zvaný reStartBody 3.0, je venovaný všetkým, ktorí začínajú. Či už je to prvýkrát alebo znova. 

Tešíme sa na Vás, pretože...

...keď chcem vypnúť, ZAPNEM!

Tím NEONKA.


"Inšpiruj svoje okolie svojimi výsledkami!"

Viac než 60 inštruktorov!

Čím je nás viac, tým sme lepší! Sme vášniví inštruktori a našou vášňou je priniesť vám nezabudnutelný zážitok na každom tréningu!

Prví na Slovensku!

Skupinové cvičenia cvičíme od roku 2010, ako prví sme priniesli v roku 2015 programy spoločnosti Les Mills na Slovensko!

Výsledky!

Každý tréning je špeciálne vyvinutý na to, aby prinášal výsledky!

Skupinový efekt!

Cvičíme spolu, sme v tom spolu! Pretože spolu sme silnejší a spolu to dotiahneme k výsledkom rýchlejšie!