facebook
Tréningy
footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero image
 
Náš tip

BODYCOMBAT

Moderné Tae Bo

gym icon
Najbližší tréning
Dnes o 08:50


Maderoterapia 


je masážna technika, ktorá pochádza z Kolumbie a okrem odstránenia celulitídy je určená aj na relaxáciu, naštartovanie lymfatického systému a celkovú detoxikáciu. Masáž je určená osobám s disproporčnými, lokalizovanými tukovými usadeninami, prebytočnou vodou, toxínmi v podkožnom tkanive a celulitídou. Založená je na použití anatomických prvkov vyrobených z dreva (drevené valčeky), čo predstavuje 100% prírodnú terapiu. Pomocou rytmických pohybov valčekov sa pri masáži rozprúdi lymfa, naštartuje metabolizmus a práve vďaka tomu sa z tela vylúčujú tukové vrstvy, toxíny a škodlivé látky, ktoré si inak telo ukladá do zásob – tj. povestná pomarančová kôra.

Viac info nájdete aj tu : https://www.maderoterapiakosice.sk/

Anticelulitídna maderoterapia

Cieľom tejto masáže je odstránenie toxínov, ktoré sa hromadia v rôznych častiach tela, ako sú boky, nohy, stehná alebo brucho. Tento typ masáže aktivuje mikrocirkuláciu v ošetrovanej oblasti a tiež eliminuje zadržiavanie vody, tukov a ďalších škodlivín v ošetrovaných častiach tela. Používa sa tiež na tvarovanie a spevňovanie postavy. 

Výhody maderoterapie: 

Pri maderoterapii je najdôležitejšia technika. Správne vykonaná masáž sa vykonáva 11 valčekmi, nebolí a niesú po nej modriny.Ponúkame aj super lifting a to tvárovú maderoterapiu, viac info nádjete tu https://www.maderoterapiakosice.sk/


CENNÍK

BODY VACUUM 65 - 35 eur

MADEROTERAPIA anticelulitídna (nohy, zadok, brucho, boky) - 40 eur

MADEROTERAPIA tváre - 25 eur


Zvýhodnené balíčky:

Body Vacuum 65 + masáž rúk - 40 eur

Body Vacuum 65+ Maderoterapia tváre - 45 eur

3x Body Vacuum 65 + Maderoterapia tváre - 129 eur

5x Maderoterapia anticelulitídna - 175 eur

10x Maderoterapia anticelulitídna - 300 eur"Inšpiruj svoje okolie svojimi výsledkami!"

Viac než 60 inštruktorov!

Čím je nás viac, tým sme lepší! Sme vášniví inštruktori a našou vášňou je priniesť vám nezabudnutelný zážitok na každom tréningu!

Prví na Slovensku!

Skupinové cvičenia cvičíme od roku 2010, ako prví sme priniesli v roku 2015 programy spoločnosti Les Mills na Slovensko!

Výsledky!

Každý tréning je špeciálne vyvinutý na to, aby prinášal výsledky!

Skupinový efekt!

Cvičíme spolu, sme v tom spolu! Pretože spolu sme silnejší a spolu to dotiahneme k výsledkom rýchlejšie!