facebook
Tréningy
footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero image


Cvičíme vonku, v žiare slniečka!

Cvičíme na terase za OC OPTIMA, ako aj na parkovisku za OC CASSOVIA.

Veľmi sa tešíme, že sa prísne nariadenia vlády (kvôli COVID19) začínajú zmierňovať, aj vďaka nám, disciplinovaným občanom nášho krásneho Slovenska.
Pre nás športovcov to znamená, že spolu môžeme cvičiť vonku, na čerstvom vzduchu, no stále za prísnych hygienických podmienok, o ktorých dodržavanie sa postaráme my, Neonka tím :)

Kde a čo cvičíme

Cvičiť budeme na našej letnej terase pred NEONKA PREMIUM clubom v OC Optima a za budovou OC Cassovia (ako je zásobovanie predajne LIDL) v malej skupine. 
Rozpis tréningov nájdeš v našom rezervačnom systéme, v rozvrhu NEONKA OPTIMA a v rozvrhu NEONKA CASSOVIA, kde sa na tréning vieš aj prihlásiť :)
Cvičiť budeme :Informácie k tréningomV NEONKE PREMIUM v Optime ponúkame tiež okienkový predaj širokého sortimentu výživových doplnkov, napríklad aj nápoje vo fľašiach vhodné na tréning a tiež BCAA drinky po tréningu alebo proteinové tyčinky ako zdravý snack počas dňa.


Tešíme sa na vás!
Váš Neonka tím :)

"Inšpiruj svoje okolie svojimi výsledkami!"

Viac než 60 inštruktorov!

Čím je nás viac, tým sme lepší! Sme vášniví inštruktori a našou vášňou je priniesť vám nezabudnutelný zážitok na každom tréningu!

Prví na Slovensku!

Skupinové cvičenia cvičíme od roku 2010, ako prví sme priniesli v roku 2015 programy spoločnosti Les Mills na Slovensko!

Výsledky!

Každý tréning je špeciálne vyvinutý na to, aby prinášal výsledky!

Skupinový efekt!

Cvičíme spolu, sme v tom spolu! Pretože spolu sme silnejší a spolu to dotiahneme k výsledkom rýchlejšie!