footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero image

Spolupracuj s NEONKOU

Ak nám máš čo ponúknuť, si dobrý v tom čo robíš, si súčasťou značky, ktorá by vhodne doplnila naše aktivty alebo naopak hľadáš silného a kvalitného partnera na program pre svoje akcie, neváhaj a kontaktuj nás! SPOJME svoje sily, buďme lepší, silnejší, robme radosť a zlepšujme život našim klientom, na ktorých nám najviac záleži.

Výhody ktoré získaš

Sme líder v oblasti skupinových cvičení na Slovensku aj v strednej Európe. Vybudovali sme silnú značku - komunitu, ktorá zahŕňa tisícky aktívnych ľudí, spolupracuje s množstvom silných firiem, organizácii a združení. Organizujeme ročne desiatky eventov, na ktorých sa zúčastňuje pravidelne veľké množstvo našich klientov, ale aj široká verejnosť, zamestnanci veľkých firiem s rôznorodými záujmami. Staň sa súčasťou našej veľkej rodiny, odprezentuj svoje schopnosti a napreduj.


Široký záber aktivít

Za roky tvrdej práce sme cez skupinové cvičenia Les Mills naše aktivity obohatili o mnoho ďalších činnosti.
Zastrešujeme napríklad:
Masáže, fyzioterapia, SM Systém, zdravá strava, jedálničky na mieru, predpôrodná príprava, cvičenie pre tehuľky, zdravý chrbát, diastáza, ako na celulitídu, estetické zákroky, športové víkendy a množstvo neformálnych stretnutí, ktoré nás stmeľujú a posilňujú naše priateľské väzby. Náš NEONKA Tím sa stále rozrastá o ďalších profesionálov a odborníkov z rôznych oblastí. 

Tak už teda nečakaj a ozvi sa nám, tešíme sa na nové spolupráce :)

Kontakt na seba nám môžeš nechať aj na našich prevádzkach v NEONKE v OC Cassovia a v NEONKA PREMIUM clube v OC Optima, na mieste na to určenom.
Svoje nápady na spoluprácu nám môžete posielať aj TU.

Tešíme sa na Teba!
NEONKA TÍM

"VÝSLEDKY, KTORÉ INŠPIRUJÚ, BUDÚ TVOJE!"

61 inštruktorov

V NEONKE sa na teba teší tím certifikovaných inštruktorov!

Prví na Slovensku

Les Mills cvičenia svetovej úrovne v NEONKE prvýkrát na Slovensku!

Výsledky

Všetky cvičenia sú vyvinuté tímom fitness odbroníkov z celého sveta!

Skupinový efekt!

V NEONKE cvičíme spolu! Zaži fitness atmosféru tak, ako nikdy pred tým!