footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero image


Príbeh Ivony

Volám sa Ivona, mám 27 rokov, som vydatá, mám skoro 2 ročného syna a perfektného manžela. Som človek, ktorý ak si niečo zaumieni, tak do toho ide na 1000%. A trošku som aj tvrdohlavá, ale to si nepriznám :)
Chudnúť som začala presne 2.1.2019, ako novoročné predsavzatie. Od manžela som dostala pod stromček poukážku do Neonky, takže som mohla začať. Od vtedy som zhodila presne 11 kg, ale ešte som neprišla do cieľovej rovinky a pokračujem ďalej. Do NEONKY chodím 3x týždenne, samozrejme, ak sa dá. Mám malé dieťa, takže stále sa musíme zosúladiť s manželom, aby som mohla ísť cvičiť. Ale je veľmi ohľaduplný voči môjmu cvičeniu a vychádza mi v ústrety. Áno, som mamička, ale mám úžasných ľudí okolo seba, ktorí ma podporujú, či už v cvičení alebo strave.
Ak by som mala vyzdvihnúť svoj obľúbený program, je to jednoznačne BODYCOMBAT, v ňom som sa našla. A ešte mám veľmi rada GRIT. Milujem skupinové tréningy, a toto ma úplne dostalo. Tá energia na tréningoch ma dobíja.
Čo sa týka stravy, jedálniček mám vyvážený, niesom na žiadnej diéte, ale pozerám sa na to, čo jem, vážim a počítam. Samozrejme vyvážená = zdravá. Žiadna biela múka, ani cukor ako taký. Doma varím tiež zdravo, manžel si občas vypýta rezník, tak mu ho veľmi rada urobím :)
A prečo práve NEONKA? Už vyššie som spomínala, že mám rada skupinové cvičenia, tak určite preto. A toto je na nej to super, že človek si môže vybrať na aký tréning chce ísť, na čo má v ten deň chuť. 

A čo by som dodala na záver? Asi len to, že sa netreba vzdávať, keď to ide pomaly, ono tie kilá pôjdu. Len treba vydržať.

Dokážeš to aj ty! Stačí spraviť 1. krok, zaregistruj sa a príď na tréning. Prestaň snívať a začni konať!

Sme v tom spolu!
NEONKA TÍM

"VÝSLEDKY, KTORÉ INŠPIRUJÚ, BUDÚ TVOJE!"

61 inštruktorov

V NEONKE sa na teba teší tím certifikovaných inštruktorov!

Prví na Slovensku

Les Mills cvičenia svetovej úrovne v NEONKE prvýkrát na Slovensku!

Výsledky

Všetky cvičenia sú vyvinuté tímom fitness odbroníkov z celého sveta!

Skupinový efekt!

V NEONKE cvičíme spolu! Zaži fitness atmosféru tak, ako nikdy pred tým!