NEONKA FITNESS NEONKASHOP NEONKABEAUTY ENEONKA
facebook
Tréningy
footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero image


Príbeh Ivony

Volám sa Ivona, mám 27 rokov, som vydatá, mám skoro 2 ročného syna a perfektného manžela. Som človek, ktorý ak si niečo zaumieni, tak do toho ide na 1000%. A trošku som aj tvrdohlavá, ale to si nepriznám :)
Chudnúť som začala presne 2.1.2019, ako novoročné predsavzatie. Od manžela som dostala pod stromček poukážku do Neonky, takže som mohla začať. Od vtedy som zhodila presne 11 kg, ale ešte som neprišla do cieľovej rovinky a pokračujem ďalej. Do NEONKY chodím 3x týždenne, samozrejme, ak sa dá. Mám malé dieťa, takže stále sa musíme zosúladiť s manželom, aby som mohla ísť cvičiť. Ale je veľmi ohľaduplný voči môjmu cvičeniu a vychádza mi v ústrety. Áno, som mamička, ale mám úžasných ľudí okolo seba, ktorí ma podporujú, či už v cvičení alebo strave.
Ak by som mala vyzdvihnúť svoj obľúbený program, je to jednoznačne BODYCOMBAT, v ňom som sa našla. A ešte mám veľmi rada GRIT. Milujem skupinové tréningy, a toto ma úplne dostalo. Tá energia na tréningoch ma dobíja.
Čo sa týka stravy, jedálniček mám vyvážený, niesom na žiadnej diéte, ale pozerám sa na to, čo jem, vážim a počítam. Samozrejme vyvážená = zdravá. Žiadna biela múka, ani cukor ako taký. Doma varím tiež zdravo, manžel si občas vypýta rezník, tak mu ho veľmi rada urobím :)
A prečo práve NEONKA? Už vyššie som spomínala, že mám rada skupinové cvičenia, tak určite preto. A toto je na nej to super, že človek si môže vybrať na aký tréning chce ísť, na čo má v ten deň chuť. 

A čo by som dodala na záver? Asi len to, že sa netreba vzdávať, keď to ide pomaly, ono tie kilá pôjdu. Len treba vydržať.

Dokážeš to aj ty! Stačí spraviť 1. krok, zaregistruj sa a príď na tréning. Prestaň snívať a začni konať!

Sme v tom spolu!
NEONKA TÍM

"Inšpiruj svoje okolie svojimi výsledkami!"

Viac než 60 inštruktorov!

Čím je nás viac, tým sme lepší! Sme vášniví inštruktori a našou vášňou je priniesť vám nezabudnutelný zážitok na každom tréningu!

Prví na Slovensku!

Skupinové cvičenia cvičíme od roku 2010, ako prví sme priniesli v roku 2015 programy spoločnosti Les Mills na Slovensko!

Výsledky!

Každý tréning je špeciálne vyvinutý na to, aby prinášal výsledky!

Skupinový efekt!

Cvičíme spolu, sme v tom spolu! Pretože spolu sme silnejší a spolu to dotiahneme k výsledkom rýchlejšie!