Cvič s nami
footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero image
 
NÁŠ TIP!

BODYSTEP

Moderný StepAerobic

gym icon
Najbližší tréning
Zajtra o 08:15


Super Saturday #16 - CHARITY

Ďalšie 3 mesiace sú za nami a my sme tu opäť s novými čerstvými choreografiami k našim 13tim tréningovým programom. Si v NEONKE nový? Nevadí. Na SUPER SATURDAY budú choreografie všetci NEONKÁČI cvičiť 1.krát. Naše telá dostanú celkom nový impulz, ktorý ich bude ďalšie 3 mesiace nakopávať smerom k ešte lepším výsledkom.

Dajme Adamkovi nádej

ĎAKUJEME!
V našom okolí sú príbehy ľudí, ktorí potrebujú nezištnú pomoc, my sme sa rozhodli pomôcť Adamkovi, ktorý je synovcom našej inštruktorky Nataly. Preto táto SUPER SATURDAY bude špecifická tým, že bude mať charitatívny nádych. Adamko má ešte len 3 roky a za sebou už nespočetné životné peripetie. Jeho príchod mezi ľudí bol značne komplikovaný. Bol to doslova boj o prežitie. Pri narodení mal len 900 gramov a dlhú dobu strávil v inkubátore. Dnes má Adamko tri roky, svoj zápas o miesto na tomto svete vyhral, ale jeho boj ešte ani zďaleka nie je na konci. Liečba je nákladná - 2 týždne intenzívnej starostlivosti stoja cca 3500 EURO. Celý príbeh Adamka si môžte prečítať tu:
https://neonka.sk/sk/O/Adamko

Občianske združenie NEONKA o.z. sa rozhodla za pomoci všetkých prevádzok NEONKA pomôcť. Pomoc je jednoduchá, stačí si zakúpiť lístok do tomboly v ľubovoľnej hodnote. Na každej prevádzke bude nádoba na peniaze a krabička na tombolové lístky. Zoberieš si lístok, napíšeš na neho svoje meno. Lístok hodíš do krabičky pre lístky a peniaze do nádoby. Všetky vyzbierané peňiažky sa odovzdajú rodičom, aby plnili účel.

More sa skladá z kvapiek, telo z molekúl a keď sa spoja 100vky ľudí, aj z pár centov sa môže stať zázrak. My sa hýbať môžeme, dajme tento dar, ktorý považujeme za samozrejmosť aj Adamkovi...

Ako na to? 

Od 1. septembra si budeš mocť na všetkých prevádzkach NEONKY zakúpiť tombolový lístok za dobrovoľnú sumu, ktorou pomôžeš Adamkovi a zároveň sa zapojiš do TOMBOLY o zaujímavé ceny. 

Tombola  - ceny do tomboly daroval NEONKA TEAM

1. cena - VIP Karta NEONKA
2. cena - STANDARD Karta NEONKA
3. cena - BASIC Karta NEONKA
4. cena - Háčkovaná kabelka od Má to Háčik
5. cena - Ručne vyrobené mydielka od Sisi
6. cena - Balíček športových potrieb NEONKA
7. cena - Balíček športových potrieb NEONKA

NEONKA venuje Adamkovi za každého odcvičeného klienta počas akcie SUPER SATURDAY -  2€.

2-dňový program a exkluzívny hostia

V rámci akcie, ktorá sa koná v sobotu bude aj sprievodný program, ktorý začne deň predtým. A to 13. septembra, kedy k nám zo Švédska priletí Adam Gripenblom.
Roztočí to s nami pri nových choreografiáci THE TRIP 18RPM 84 a SPRINT 17

V sobotu nás čaká pestrý program na každej prevádzke, avšak do pozornosti dávame tréningy, na ktorých budú naši hostia z Čiech: 

Filip Kulštrunk (CZ - Master tréner pre program BODYPUMP, BODYCOMBAT, GRIT )
Veronika Benešová  (CZ - Master tréner pre program BODYATTACK)

Super Saturday #16 v číslach:

HIIT tréningy:  

IMMERSIVE FITNESS:


ROZVRH - tu sa môžeš rezervovať hneď teraz:
OC OPTIMA 
OC CASSOVIA
OC TORYSA
OC MERKUR

Nezabudni, už sa to kráti. Čakáme ťa s kopcom dobrej nálady 13. a 14. septembra v NEONKE. Vyber si 1, 2 alebo 3 nové choreo a...
DOKÁŽ SI, ŽE NA TO MÁŠ!


Tešíme sa na Teba!

"Inšpiruj svoje okolie svojimi výsledkami!"

Viac než 60 inštruktorov!

Čím je nás viac, tým sme lepší! Sme vášnivý inštruktori a našou vášňou je priniesť vám nezabudnutelný zážitok na každom tréningu!

Prví na Slovensku!

Skupinové cvičenia cvičíme od roku 2010, ako prvý sme priniesli v roku 2015 programy spoločnosti Les Mills na Slovensko!

Výsledky!

Každý tréning je špeciálne vyvinutý na to, aby prinášal výsledky!

Skupinový efekt!

Cvičíme spolu, sme v tom spolu! Pretože spolu sme silnejší a spolu to dotiahneme k výsledkom rýchlejšie!