NEONKA FITNESS NEONKASHOP NEONKABEAUTY ENEONKA
facebook
Tréningy
footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero image


PRÍBEH MICHAELY

Volám sa Michaela, som mamička na materskej, takže popri dcérke a cvičení toho veľa nestíham. Aj keď vek by sa nemal hovoriť, prezradím, že už som oslávila svoje 31.narodeniny. Rada cestujem, spoznávam nové miesta, milujem knihy a teším sa, keď si viem nájsť trochu času na čítanie. Mám rada prírodu, našich psov a čas stravený s rodinou a priateľmi na chate je pre mňa vzácny. A samozrejme, moja nová vášeň je cvičenie a dúfam, že sa po čase posuniem ešte trochu ďalej...
Cvičiť som začala najmä kvôli tomu, aby som sa po pôrode dala opäť ako tak do formy. Potrebovala som zhodiť popôrodné kilá, lebo som sa v koži hrocha cítila veľmi nekomfortne a mávala som veľké bolesti chrbtice. Trebalo s tým niečo robiť. Začala som cca 6 mesiacov po pôrode, teda vo februári 2019 a stále to trvá. Bolesti pominuli a samozrejme sa stratili aj nejaké tie kilečká, aby som bola presná, tak za pol roka som zhodila 17kg. Musím priznať, že nikdy som sa necítila lepšie, schudla som viac ako som vôbec očakávala a hlavne nerobím to pretože musím, ale preto, lebo ma to baví.
Zo začiatku som cvičievala 3x týždenne a posledných pár mesiacov aj 5-6x týždenne. Podľa toho, ako mi to vychádza časovo. Keby som mohla, chodím cvičiť aj každý deň viackrát :D Ale aj svalstvo si musí oddýchnúť a mám aj dieťa, ktorému sa treba venovať.
Čo sa týka tréningov, vyskúšala som ich viac, ale väčšinou sa snažím zapájať kardio aj silový tréning v jeden týždeň, aby to bolo vyvážené. Zvyknem navštevovať CXWORX, BARRE, BODYBALANCE, THE TRIP, GRIT, BODYPUMP a BODYCOMBAT. Najviac mi však učaroval BODYCOMBAT. To je moja srdcovka. Tam sa dokážem úplne odreagovať, vybiť ten zvyšok energie, ktorý mi zostal po celom dni s dieťaťom. Milujem to! A tá vášen, s ktorou to inštruktori robia, ma ešte viac motivuje k tomu, aby som do toho dala všetko. Takže tu naozaj platí "keď chcem vypnúť, zapnem!"
A ako som sa k NEONKE dostala? Nahovorila ma jedna moja priateľka, za čo jej dnes veľmi pekne ďakujem! Počula som však o NEONKE, keď ešte len začínala s JUMPINGOM. Raz som ho bola aj vyskúšať, ale vtedy mi to nejako neučarovalo. Ostala som pri cvičení doma pred telkou a sem-tam posilka. Ale bolo to cvičenie z donútenia, naozaj ma to nebavilo. Po pár rokoch ma jedného krásného zimného dňa kamoška vytiahla opäť do NEONKY s tým, že už ponúka viac programov a mohla som si vybrať. Už veľmi dlho som plánovala skúsiť nejaký tréning podobný bojovým umeniam a skúsili sme teda BODYCOMBAT. Ale viete ako to je, 1. tréning, nováčik, neovládate kroky, neznáme miesto, tak nás to veľmi nenadchlo. Ale povedali sme si, že to vyskúšame ešte raz. Doteraz mám živo v pamäti svoj druhý tréning BODYCOMBATU, kde ma inštruktor, teda vlastne inštruktorka, doslova prinútila mlieť z posledného. A vtedy sa to vlastne tak nejako začalo. Tak ako som zo začiatku nemala rada skupinové cvičenia, teraz ich zbožňujem. Ako sa všetci navzájom podporujú, nikto sa z nikoho nesmeje, inštruktori vedia navodiť skvelú atmosféru, motivujú, podporujú, učia, opravujú keď niekto niečo neovláda správne. A to je na tom skvelé, že sme tam všetci ako jedna veľká cvičiaca rodina. A samozrejme, je to pre mňa ako mamičku na materskej aj cenovo dostupné. Oceňujem aj to, že sa svojim kientom naozaj venujete aj prostredníctvom workshopov, kde sa môžu naučiť správnu techniku cvičenia. Naozaj sa teším, že máme NEONKU práve tu v Košiciach!
Stravu nejako striktne nedodržiavam, aj keď boli dni, keď som sa snažila počítať koľko kalórií za deň príjmem, ale pravdupovediac ma to nebavilo. Snažím sa jesť zdravo, celkovo neholdujem vyprážaným jedlám a údeninám. Ale samozrejme si aj doprajem, veď sem-tam si dať hamburger alebo zmzrku nie je nič zlé. Veď to aj tak vycvičím. Raňajky sú pre mňa základ. Bez toho sa deň nemôže začať, treba naštartovať organizmuz. Ráno bez ovsených vločiek s jablkom a arašídovým maslom si neviem predstaviť. Tak 1-2x za rok, si zvyknem dávať aj 28-dňový detox. Keď človek vydrží do konca, tak to telu neskutočne prospeje.
Odporúčam, aby sa ľudia nebáli skúsiť niečo nové, pre nich neznáme. Súdim podľa seba. Nezískate len "nové" telo, ale aj nových priateľov, naučíte sa nové veci a hlavne keď si nájdete program, ktorý je pre vás stvorený, tak sa budete tešiť na cvičenie každý jedeň deň. Presne tak ako ja :)

Tešte sa z toho, že ste zdraví a môžete vykonávať nejaký šport. Užívajte si to, bavte sa. Veľa ľuďom to dopriate nie je. Robte to pre radosť a hlavne pre seba.

Zvádla to Michaela, zvládneš to aj ty! Stačí spraviť prvý krok, ROZHODNUTIE. Pretože ty na to máš a my budeme stáť pri tebe celý čas. Registruj sa TU a užívaj si svoje výsledky hneď! 

Tešíme sa na TEBA!
NEONKA TÍM


"Inšpiruj svoje okolie svojimi výsledkami!"

Viac než 60 inštruktorov!

Čím je nás viac, tým sme lepší! Sme vášniví inštruktori a našou vášňou je priniesť vám nezabudnutelný zážitok na každom tréningu!

Prví na Slovensku!

Skupinové cvičenia cvičíme od roku 2010, ako prví sme priniesli v roku 2015 programy spoločnosti Les Mills na Slovensko!

Výsledky!

Každý tréning je špeciálne vyvinutý na to, aby prinášal výsledky!

Skupinový efekt!

Cvičíme spolu, sme v tom spolu! Pretože spolu sme silnejší a spolu to dotiahneme k výsledkom rýchlejšie!