NEONKA FITNESS NEONKASHOP NEONKABEAUTY ENEONKA
facebook
Tréningy
footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero image

Spolupracuj s NEONKOU

Ak nám máš čo ponúknuť, si dobrý v tom čo robíš, si súčasťou značky, ktorá by vhodne doplnila naše aktivty alebo naopak hľadáš silného a kvalitného partnera na program pre svoje akcie, neváhaj a kontaktuj nás! SPOJME svoje sily, buďme lepší, silnejší, robme radosť a zlepšujme život našim klientom, na ktorých nám najviac záleži.

Výhody ktoré získaš

Sme líder v oblasti skupinových cvičení na Slovensku aj v strednej Európe. Vybudovali sme silnú značku - komunitu, ktorá zahŕňa tisícky aktívnych ľudí, spolupracuje s množstvom silných firiem, organizácii a združení. Organizujeme ročne desiatky eventov, na ktorých sa zúčastňuje pravidelne veľké množstvo našich klientov, ale aj široká verejnosť, zamestnanci veľkých firiem s rôznorodými záujmami. Staň sa súčasťou našej veľkej rodiny, odprezentuj svoje schopnosti a napreduj.


Široký záber aktivít

Za roky tvrdej práce sme cez skupinové cvičenia Les Mills naše aktivity obohatili o mnoho ďalších činnosti.
Zastrešujeme napríklad:
Masáže, fyzioterapia, SM Systém, zdravá strava, jedálničky na mieru, predpôrodná príprava, cvičenie pre tehuľky, zdravý chrbát, diastáza, ako na celulitídu, estetické zákroky, športové víkendy a množstvo neformálnych stretnutí, ktoré nás stmeľujú a posilňujú naše priateľské väzby. Náš NEONKA Tím sa stále rozrastá o ďalších profesionálov a odborníkov z rôznych oblastí. 

Tak už teda nečakaj a ozvi sa nám, tešíme sa na nové spolupráce :)

Kontakt na seba nám môžeš nechať aj na našich prevádzkach v NEONKE v OC Cassovia a v NEONKA PREMIUM clube v OC Optima, na mieste na to určenom.
Svoje nápady na spoluprácu nám môžete posielať aj TU.

Tešíme sa na Teba!
NEONKA TÍM

"Inšpiruj svoje okolie svojimi výsledkami!"

Viac než 60 inštruktorov!

Čím je nás viac, tým sme lepší! Sme vášniví inštruktori a našou vášňou je priniesť vám nezabudnutelný zážitok na každom tréningu!

Prví na Slovensku!

Skupinové cvičenia cvičíme od roku 2010, ako prví sme priniesli v roku 2015 programy spoločnosti Les Mills na Slovensko!

Výsledky!

Každý tréning je špeciálne vyvinutý na to, aby prinášal výsledky!

Skupinový efekt!

Cvičíme spolu, sme v tom spolu! Pretože spolu sme silnejší a spolu to dotiahneme k výsledkom rýchlejšie!