NEONKA FITNESS NEONKASHOP NEONKABEAUTY ENEONKA
facebook
Tréningy
footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero image


Príbeh Jána

Volám sa Ján, o chvíľu budem mať 39 rokov, som šťastne ženatý, máme 8 ročnú dcérku Kiku. Snažím sa veci robiť naplno, a to doslova. Keď niečo robím, tak robím a keď oddychujem, tak oddychujem.

Za mojou premenou stojí práve moja manželka, ktorá v novembri 2017 začala cvičiť, koťuha jedna :) NEONKU navštevuje od apríla 2018 a doteraz sa jej podarilo zhodiť cca 22kg. Ale späť ku mne.

Začalo to tým, že už som mal problém zaviazať si šnúrky a k tomu sa pridali zdravotné problémy ako boľavý chrbát, dýchavičnosť, obezita (118 kg na moju výšku 183 cm). Už dlhšie som uvažoval o tom, žeby bolo treba so sebou niečo robiť, ale nevedel som kde začať. Posilovňa ma nebavila, ale pohyb som potreboval. V januári 2018 prišla možnosť získať v práci kartu Multisport. Hľadal som jej využitie a našiel som NEONKU. Prvá návšteva bola iba informačná, dievčatá na recepcii a inštruktori mi všetko vysvetlili, poradili a usmernili ma. No a potom to začalo. Písal sa 1.február 2018 a ja som začínal s BODYPUMPOM  3-4 krát v týždni. Postupne som začal skúšať aj ostatné programy ako BODYCOMBAT, CXWORX, GRIT (HIIT). Pohyb mi nebol cudzí, keďže som 20 rokov chytal miniligu a sálový futbal, akurát ho bolo stále menej a menej. Asi preto mi najviac vyhovuje kardio cvičenie. Mojou srdcovkou je BODYCOMBAT. Mojim prvotným cieľom bolo dostať sa na váhu 110kg, potom 100kg, 95... Po menšej úprave jedálnička spolu s cvičením, NEONKOU a fantastickými inštruktormi som sa cca po pol roku dostal na súčasných 83kg-85kg. A okrem váhy, cvičenie prináša aj ďalšie benefity. Predtým ako som začal cvičiť, bol som chorý aj 4-5 krát do roka. Odkedy navštevujem NEONKU, bol som chorý 1 krát.

V súčasnosti, ak mi to vychádza, navštevujem NEONKU 2-3 krát do týždňa. Čo nestihnem cez týždeň kôli práci, dobieham cez víkendy. Zistil som, ža ak z nejakých dôvodov vynechám 1-2 týždne, tak mi to cvičenie normálne chýba. Najhoršie to bolo, keď som musel pre operáciu žlčníka vynechať 1,5 mesiaca, to už bolo zúfalstvo.

Čo sa týka jedálnička, tak áno, mám nejaké obmedzenia. V 1. rade som obmedzil biele pečivo, zemiaky, mastné a vyprážané. Netvrdím, že si nedám, ale s rozumom. Odkedy som začal cvičiť, vylúčil som aj alkohol, a to celkovo. Sladké, to je osobitná kapitola. Predtým ako som začal cvičiť, som si dal raz za čas. A teraz? Asi mi chýba cukor :D

A prečo práve NEONKA? Ako som písal vyššie, dal som na 1. dojem. Prvá návšteva urobila svoje. Nie je to len o cvičení, ale aj o prístupe inštruktorov, o recepcii, o komunikácii. Okrem iného ma oslovili akcie ako SUPER SATURDAY, akcie pre deti a mnohé iné. Ďalšou vecou, ktorú chcem vyzdvihnúť, je široká ponuka cvičení v rôznych časoch a na viacerých prevádzkach. Ten kto si chce zacvičiť, si má naozaj z čoho vyberať.

A čo je pre mňa najväčšia odmena a najlepší pocit po tréningu? SPRCHA! Je to bomba, keď cítiš ako všetko zlé a negatívne ide z teba von!
A čo TY? Rozhodol/la si sa aj TY pre zmenu? Stačí sa zaregistrovať TU!

Sme v tom spolu!
NEONKA TÍM

"Inšpiruj svoje okolie svojimi výsledkami!"

Viac než 60 inštruktorov!

Čím je nás viac, tým sme lepší! Sme vášniví inštruktori a našou vášňou je priniesť vám nezabudnutelný zážitok na každom tréningu!

Prví na Slovensku!

Skupinové cvičenia cvičíme od roku 2010, ako prví sme priniesli v roku 2015 programy spoločnosti Les Mills na Slovensko!

Výsledky!

Každý tréning je špeciálne vyvinutý na to, aby prinášal výsledky!

Skupinový efekt!

Cvičíme spolu, sme v tom spolu! Pretože spolu sme silnejší a spolu to dotiahneme k výsledkom rýchlejšie!