NEONKA FITNESS NEONKASHOP NEONKABEAUTY ENEONKA
facebook
Tréningy
footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero image
PRAVIDLÁ

REGISTRÁCIA V TROCH KROKOCH
  1. Registrujete sa vyplnením registračného formulára.
  2. V emailovej schránke si nájdete náš email s odkazom, na ktorý treba kliknúť, alebo vložiť ho do Vášho prehliadača.
  3. Teraz sa viete prihlásiť na svoj 1. tréning ZDARMA (1.tréning zdarma neplatí pre SM Systém, PILATES, JOGU, SPARTAN, detské cvičenia a cvičenia pre tehotné, tu si je pred prihlásením potrebné dobiť kredit, ideálne online alebo osobne na našich prevádzkach).

KREDITY, PRIHLASOVANIE, ČAKÁREŇ
  1. Na hodinu sa viete prihlásiť, len ak máte na svojom elektronickom profile dostatok kreditov. Kredity si viete dobiť na recepcii, alebo cez našu bezpečnú platobnú bránu. Kredit môžete presunúť na iný profil užívateľa v NEONKE. Platnosť kreditu je 90 dní od poslednej odcvičenej hodiny (cca 3 mesiace). Kredit je určený na nákup tréningov ak nieje dohodnuté inak. Kredit nieje možné využiť na masáže a procedúry.  Cena jedného tréningu je vypísaná pri každom tréningu zvlášť. 
  2. Nevyužitý kredit je možné poslať známemu, no nepredlži to jeho platnosť. Nevyužitý kredit sa po zakúpení nevracia, jeho kúpa (výška zakúpeného kreditu) je dobrovoľná.
  3. Prihlasovanie na hodinu je možné, aj keď je hodina už plná, dostanete sa do čakárne. Ak sa uvoľní miesto a ste v poradí príde Vám od nás email resp. SMS. Možnosť prihlásenia sa do čakárne končí 3 hodiny pred tréningom. V tomto čase príde všetkým, ktorí sa na hodinu dostali email o tom, že ich očakávame na hodine. Tým, ktorí ostali v čakárni bude poslaný email, že sa na hodinu nedostali a bude im vrátený kredit.
  4. Z hodiny sa viete odhlásiť kedykoľvek. Platia tu pravidlá odhlasovania, ktoré sú vysvetlené v ďalšom odseku.

ODHLASOVANIE

CENNÍK
Cenníky sú rozdelené podľa prevádzok, stačí kliknúť na meno prevádzky: 

NEONKA ZĽAVY / PERMANENTKY

SPOLUPRACUJEME (Viac info v odkliku na partnera)

DOBRÉ RADY NA ZÁVER


Tešíme sa na Vás NEONKA tím.

"Inšpiruj svoje okolie svojimi výsledkami!"

Viac než 60 inštruktorov!

Čím je nás viac, tým sme lepší! Sme vášniví inštruktori a našou vášňou je priniesť vám nezabudnutelný zážitok na každom tréningu!

Prví na Slovensku!

Skupinové cvičenia cvičíme od roku 2010, ako prví sme priniesli v roku 2015 programy spoločnosti Les Mills na Slovensko!

Výsledky!

Každý tréning je špeciálne vyvinutý na to, aby prinášal výsledky!

Skupinový efekt!

Cvičíme spolu, sme v tom spolu! Pretože spolu sme silnejší a spolu to dotiahneme k výsledkom rýchlejšie!