NEONKA FITNESS NEONKASHOP NEONKABEAUTY ENEONKA
facebook
Tréningy
footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero image


Vitajte v NEONKE... mieste, kde sa stretáva fitness s vášňou a pozitívnou energiou.

Naša cesta začala pred desiatimi rokmi v srdci Košíc s jedným jednoduchým, no silným poslaním:

premeniť skupinové cvičenie na nezabudnuteľný zážitok, ktorý podporuje zdravý životný štýl a buduje silnú komunitu.

Naše prevádzky nie sú len obyčajné fitness kluby.


Sú to haly plné života, kde sa stretávate s ľuďmi, ktoré majú podobné ciele a zdieľajú vašu vášeň pre zdravý životný štýl. Cvičíme od rána do večera, každý deň, cez sviatky aj víkendy. Trénujeme v prítmí, pretože svetlá a hudba vytvárajú atmosféru, kde sa každý môže cítiť slobodne. Naše kvalitné športové podlahy, vysoko kvalitné ozvučenie a špeciálne náradie na tréningy sú len niektoré z prvkov, ktoré vás pohltia a motivujú k lepším výkonom.

Jedinečnosť NEONKY spočíva v našom prístupe a filozofii.

Máme viac ako 40 profesionálnych inštruktorov, ktorí sú nielen školení v najnovších fitness trendoch, ale sú aj majstrami motivácie a podpory. V NEONKE sa nestretávate len s inštruktorom, ale s mentormi, ktorí sú tu pre vás, aby vás viedli, podporovali a oslavovali vaše úspechy. Celý náš tím je tu pre všetkých bez ohľadu na vek alebo skúsenosti.

Prečo by ste si mali vybrať práve nás? Pretože NEONKA nie je len o cvičení. Je to o zážitku, komunite a o pocite, že niekam patríte. Naši klienti sú našou rodinou, a keď vstúpite do NEONKY, stanete sa súčasťou tejto rodiny. Sme odlišní, pretože vkladáme svoje srdcia do každého tréningu a každého klienta, ktorý prekročí náš prah. Príďte zažiť NEONKU a objavte silu, ktorá sa sa vo vás ukrýva. Sme v tom spolu.

"Inšpiruj svoje okolie svojimi výsledkami!"

Viac než 60 inštruktorov!

Čím je nás viac, tým sme lepší! Sme vášniví inštruktori a našou vášňou je priniesť vám nezabudnutelný zážitok na každom tréningu!

Prví na Slovensku!

Skupinové cvičenia cvičíme od roku 2010, ako prví sme priniesli v roku 2015 programy spoločnosti Les Mills na Slovensko!

Výsledky!

Každý tréning je špeciálne vyvinutý na to, aby prinášal výsledky!

Skupinový efekt!

Cvičíme spolu, sme v tom spolu! Pretože spolu sme silnejší a spolu to dotiahneme k výsledkom rýchlejšie!