NEONKA FITNESS NEONKASHOP NEONKABEAUTY ENEONKA
facebook
Tréningy
footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero imageKto som?

Ahojte, volám sa Zuza, mám 49 rokov a pracujem ako vedecká pracovníčka a vysokoškolská pedagogička, popritom ešte prekladám z angličtiny. Mám sedavé zamestnania a po 40-tke sa na mňa kilá začali výrazne lepiť, až som sa oblepila tukom k obezite a do veľkosti 52.

Môj príbeh:

Môj neónkový príbeh sa začal v auguste 2018, keď som hľadala miesto, kde by som sa mohla začať hýbať. Dcéra a kolegyňa mi odporučili Neónku, ktorá práve v Premium Klube v Optime rozbiehala bicyklové programy, na ktoré som sa chytila. Nikdy nezabudnem na svoj prvý TRIP, Džungľu, pri ktorom mávam dodnes zimomriavky. Začala som na TRIP a RPM chodiť pravidelne, pretože sa mi páči hudba, skladba tréningov, inštruktori. Postupne som pridala BODYCOMBAT a cvičila som pravidelne, 3-4 dni do týždňa. Každé tri mesiace sa snažím dať si a splniť osobnú výzvu, napríklad TRIP Day, v rámci ktorého som odkrútila všetkých 10 tréningov, potom som si dala ako cieľ SPRINT, na ktorý dnes už chodím pravidelne, alebo urobiť prvý angličák a postupne odcvičiť všetky... neskôr CXWORXBODYPUMP a GRIT. V rámci Neónka Letnej výzvy som vyskúšala aj ostatné programy a zaradila som do svojho rozvrhu aj BODYBALANCE a JOGU.

Som živým dôkazom toho, že ak človek chce, čas si nájde aj pri troch zamestnaniach a rodine, a že začať sa dá v každom veku
V súčasnosti cvičím minimálne 6 dní v týždni, kombinujem viacero tréningov za deň, pretože som NEÓNKA pozitívna a závislá na „euforínoch“ :o). Som živým dôkazom toho, že ak človek chce, čas si nájde aj pri troch zamestnaniach a rodine, a že začať sa dá v každom veku. Na Neónke milujem úplne všetko, milú recepciu, skvelých inštruktorov, výborné programy, energiu na tréningoch, super hudbu, tímového ducha, komunitu, ktorá tam vznikla... Neónka sa prosto stala mojím životným štýlom. Za celý čas sa mi nestalo, že by sa mi nechcelo ísť cvičiť, nech mám akokoľvek ťažký deň, na tréningu vždy vypnem hlavu a domov sa vraciam znovuzrodená a nabitá novou energiou. Teším sa zo svojich malých pokrokov, z toho, ako sa mi zapínajú svaly, ako ma telo poslúcha
:o)

Môj úspech: 

Za 17 mesiacov som v Neónke vypotila vyše 35 kíl tuku. Dnes nosím veľkosť 40/42 a moja kondícia sa výrazne zlepšila. Stravujem sa racionálne a občasné prehrešky si nevyčítam, pretože viem, že ich vycvičím. Moja hmotnosť stále nie je ideálna, ale moja cesta pokračuje, pretože sa medzičasom stala cieľom.

Odporúčam všetkým, ktorí cítia, že by sa mali/chceli hýbať, aby sa na to dali a určite vyskúšali Neónku. Výber je široký a každý si určite nájde to, čo mu vyhovuje, treba vyskúšať viac programov a inštruktorov a vybrať si to svoje. Nevzdávajte sa po prvých svalovkách, stačí prežiť pár týždňov a bude lepšie. A nezabúdajte na pravidelnosť, je kľúčom k úspechu.

Všetkým vám držím palce!

"Inšpiruj svoje okolie svojimi výsledkami!"

Viac než 60 inštruktorov!

Čím je nás viac, tým sme lepší! Sme vášniví inštruktori a našou vášňou je priniesť vám nezabudnutelný zážitok na každom tréningu!

Prví na Slovensku!

Skupinové cvičenia cvičíme od roku 2010, ako prví sme priniesli v roku 2015 programy spoločnosti Les Mills na Slovensko!

Výsledky!

Každý tréning je špeciálne vyvinutý na to, aby prinášal výsledky!

Skupinový efekt!

Cvičíme spolu, sme v tom spolu! Pretože spolu sme silnejší a spolu to dotiahneme k výsledkom rýchlejšie!