NEONKA FITNESS NEONKASHOP NEONKABEAUTY ENEONKA
facebook
Tréningy
footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero image


V NEONKE otvárame dvere nielen pre jednotlivcov, ktorí hľadajú svoje miesto v našom dynamickom tíme, ale aj pre firmy, ktoré chcú investovať do zdravia a pohody svojich zamestnancov.

Ponúkame unikátne programy a služby navrhnuté tak, aby posilnili tímového ducha, zvýšili produktivitu a prispeli k lepšej pracovnej atmosfére.

Naši odborne vyškolení inštruktori sú pripravení prísť priamo do Vašej firmy a zorganizovať škálu aktivít – od zábavných tréningov plných endorfínov, cez prednášky o správnej strave a dýchaní, až po relax a oddych vo forme masáží a maderoterapie. Chceme, aby sa každý zamestnanec cítil dobre nielen po fyzickej, ale aj po psychickej stránke.

Ak máte záujem o aktívny oddych a teambuilding v inšpiratívnom prostredí, NEONKA je tou pravou voľbou. Ponúkame Vám priestor, kde sa Vaši ľudia môžu spoločne zapojiť do rôznych druhov tréningov – či už uprednostňujú jemnejšiu formu cvičenia ako je joga, dynamický kardio tréning alebo silovú prípravu, my sme tu, aby sme vyšli v ústrety každej Vašej požiadavke.

"Inšpiruj svoje okolie svojimi výsledkami!"

Viac než 60 inštruktorov!

Čím je nás viac, tým sme lepší! Sme vášniví inštruktori a našou vášňou je priniesť vám nezabudnutelný zážitok na každom tréningu!

Prví na Slovensku!

Skupinové cvičenia cvičíme od roku 2010, ako prví sme priniesli v roku 2015 programy spoločnosti Les Mills na Slovensko!

Výsledky!

Každý tréning je špeciálne vyvinutý na to, aby prinášal výsledky!

Skupinový efekt!

Cvičíme spolu, sme v tom spolu! Pretože spolu sme silnejší a spolu to dotiahneme k výsledkom rýchlejšie!