NEONKA FITNESS NEONKASHOP NEONKABEAUTY ENEONKA
facebook
Tréningy
footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero image

JUMPING - vyskáčte si dobrú náladu a sexy telo

18.09.2018
count 9902x

Už od malička nás baví skákať a blázniť sa, tak prečo na to zabúdať v dospelosti? 

JUMPING je kardio cvičenie formou skákania na malých trampolínkach. Netreba sa báť, nebudeme spolu robiť premety vo vzduchu. Budeme spolu bežať, dupať, alebo kopať. Je to niečo ako aerobik na trampolínke. Na hodine Jumpingu na vás bude čakať stále vysmiaty inštruktor plný elánu, ktorý vyberá tie najväčšie pecky naších čias. Všetky pesničky sú poctivo povyberané tak, aby z každého z nás, či už sme začiatočníci, alebo pokročilí vytiahli maximum. Len si predstavte tú nadupanú hudbu, ako na ňu poctivo makáte, až chytáte po dychu.
 
Je to ako počúvať nadupané rádio.
Počas cvičenia sa navodí skvelá atmosféra, stlmia sa svetlá a zapnú sa efekty a ty sa budeš cítiť ako na večernej žúrke s kámoškami. Po tejto žúrke však nebudeš mať opicu, maximálne tak svalovicu :) 


ŠETRÍ KĹBY! 

Kedže všetky kroky a skoky sa robia na výplete trampolínky šetria sa tým kľby a posilňujú hlboké stabilizačné svaly, keďže trampolínka je aj balančná pomôcka. 

NIEČO VIAC

Každý rok organizujeme event zvaný FITNESS MAGIC, kde pozývame rôznych hostí, či Master trénerov a ty si môžeš zaskákať s tými najlepšími vo veľkej skupine Jumperov. (Naposledy nás bolo viac než 200 v Steel Aréne v Košiciach

Pozrite si krátke video: 


História Jumpingu v Košiciach.

V roku 2011 prišiel náš inštruktor a teraz aj majiteľ Vratko s trampolínami do Košíc, kde začal vo fitku na Ťahanovciach skákať ako prvý Slovenský inštruktor Jumpingu. Vtedy to všetko začalo, nie len Jumping, ale aj celý projekt zvaný NEONKA. Pekne po poriadku, najprv sme začali skákať, potom sme sa rozhodli urobiť niečo viac. Organizovali sme dva Jumping maratóny v rokoch 2012 a 2013. Ak si chcete pozrieť článok a fotky z Jumping Maratónu 2012 nájdete ich TU.  V roku 2013 sa otvorila aj prvá prevádzka zvaná NEONKA a to v obchodnom centre MERKÚR na ulici B.Nemcovej 28. V rokoch 2011 až 2013 sme Jumping precvičovali v rôznych fitkách. Najprv na sídlisku na Ťahanovciach, potom na Južnej triede, poslednou zastávkou bolo fitko v Jumbo centre. Všetky tie roky boli veľká škola, škola ktorá nás posunula tam, kde sme teraz. Pri Jumpingu to však neostalo, šli sme ďalej, pokračovali, posúvali sa vpred a priniesli na Slovensko tréningové programy od spoločnosti Les Mills. Posledný z nich je THE TRIP, o ktorom si môžte prečítať v našom BLOGU

Náš prvý Jumping maratón v roku 2012


 

Kde všade skáčeme? 

Jumping nájdete na našich dvoch prevádzkach. Jedna je na ulici B. Nemcovej 28, OC MERKÚR, kde cvičíme Jumping v dvoch formách. JUMPING CLASSIC, ktorý je určený aj pre začiatočníkov. Druhou formou je JUMPING FIT&BODY, kde okrem skákania zapájame aj intervalový tréning, alebo silové cviky na budovanie krásnej postavy. 
Druhá prevádzka sa nachádza v obchodnom centre Atrium OPTIMA, NEONKA PREMIUM CLUB. kde nájde klasický JUMPING a JUMPING KIDS, ktorý je určený pre tých najmenších. 

Tešíme sa na Vašu návštevu
Vaša NEONKA

...keď chcem vypnúť, ZAPNEM!

Prečítajte si tiež:

6 základných činností po tréningu

Jááááj, poznáš ten pocit keď skončí tréning a začuješ rytmy strečingu? Že práve si tam, v...

09.11.2022
count 1004x

Nezabúdaj na pitný režim

Nezabúdaj na pitný režim      Toto počúvame denne a možno si to aj sami neustále...

10.09.2021
count 2659x

Zelenina - naozajstná SUPERPOTRAVINA

Vo svete superpotravín, za aké sú považované napríklad chlorella, spirulina, goji či chia...

17.08.2021
count 2034x

"Inšpiruj svoje okolie svojimi výsledkami!"

Viac než 60 inštruktorov!

Čím je nás viac, tým sme lepší! Sme vášniví inštruktori a našou vášňou je priniesť vám nezabudnutelný zážitok na každom tréningu!

Prví na Slovensku!

Skupinové cvičenia cvičíme od roku 2010, ako prví sme priniesli v roku 2015 programy spoločnosti Les Mills na Slovensko!

Výsledky!

Každý tréning je špeciálne vyvinutý na to, aby prinášal výsledky!

Skupinový efekt!

Cvičíme spolu, sme v tom spolu! Pretože spolu sme silnejší a spolu to dotiahneme k výsledkom rýchlejšie!