NEONKA FITNESS NEONKASHOP NEONKABEAUTY ENEONKA
facebook
Tréningy
footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero image
 
Náš tip

LM SHAPES

Vytvaruj si život

  gym icon
  Najbližší tréning
  06.03.2024 o 15:50

  JUMPING - vyskáčte si dobrú náladu a sexy telo

  18.09.2018
  count 9990x

  Už od malička nás baví skákať a blázniť sa, tak prečo na to zabúdať v dospelosti? 

  JUMPING je kardio cvičenie formou skákania na malých trampolínkach. Netreba sa báť, nebudeme spolu robiť premety vo vzduchu. Budeme spolu bežať, dupať, alebo kopať. Je to niečo ako aerobik na trampolínke.   Na hodine Jumpingu na vás bude čakať stále vysmiaty inštruktor plný elánu, ktorý vyberá tie najväčšie pecky naších čias. Všetky pesničky sú poctivo povyberané tak, aby z každého z nás, či už sme začiatočníci, alebo pokročilí vytiahli maximum. Len si predstavte tú nadupanú hudbu, ako na ňu poctivo makáte, až chytáte po dychu.
   
  Je to ako počúvať nadupané rádio.
  Počas cvičenia sa navodí skvelá atmosféra, stlmia sa svetlá a zapnú sa efekty a ty sa budeš cítiť ako na večernej žúrke s kámoškami. Po tejto žúrke však nebudeš mať opicu, maximálne tak svalovicu :) 


  ŠETRÍ KĹBY! 

  Kedže všetky kroky a skoky sa robia na výplete trampolínky šetria sa tým kľby a posilňujú hlboké stabilizačné svaly, keďže trampolínka je aj balančná pomôcka. 

  NIEČO VIAC

  Každý rok organizujeme event zvaný FITNESS MAGIC, kde pozývame rôznych hostí, či Master trénerov a ty si môžeš zaskákať s tými najlepšími vo veľkej skupine Jumperov. (Naposledy nás bolo viac než 200 v Steel Aréne v Košiciach

  Pozrite si krátke video: 


  História Jumpingu v Košiciach.

  V roku 2011 prišiel náš inštruktor a teraz aj majiteľ Vratko s trampolínami do Košíc, kde začal vo fitku na Ťahanovciach skákať ako prvý Slovenský inštruktor Jumpingu. Vtedy to všetko začalo, nie len Jumping, ale aj celý projekt zvaný NEONKA. Pekne po poriadku, najprv sme začali skákať, potom sme sa rozhodli urobiť niečo viac. Organizovali sme dva Jumping maratóny v rokoch 2012 a 2013. Ak si chcete pozrieť článok a fotky z Jumping Maratónu 2012 nájdete ich TU.  V roku 2013 sa otvorila aj prvá prevádzka zvaná NEONKA a to v obchodnom centre MERKÚR na ulici B.Nemcovej 28. V rokoch 2011 až 2013 sme Jumping precvičovali v rôznych fitkách. Najprv na sídlisku na Ťahanovciach, potom na Južnej triede, poslednou zastávkou bolo fitko v Jumbo centre. Všetky tie roky boli veľká škola, škola ktorá nás posunula tam, kde sme teraz. Pri Jumpingu to však neostalo, šli sme ďalej, pokračovali, posúvali sa vpred a priniesli na Slovensko tréningové programy od spoločnosti Les Mills. Posledný z nich je THE TRIP, o ktorom si môžte prečítať v našom BLOGU

  Náš prvý Jumping maratón v roku 2012


   

  Kde všade skáčeme? 

  Jumping nájdete na našich dvoch prevádzkach. Jedna je na ulici B. Nemcovej 28, OC MERKÚR, kde cvičíme Jumping v dvoch formách. JUMPING CLASSIC, ktorý je určený aj pre začiatočníkov. Druhou formou je JUMPING FIT&BODY, kde okrem skákania zapájame aj intervalový tréning, alebo silové cviky na budovanie krásnej postavy. 
  Druhá prevádzka sa nachádza v obchodnom centre Atrium OPTIMA, NEONKA PREMIUM CLUB. kde nájde klasický JUMPING a JUMPING KIDS, ktorý je určený pre tých najmenších. 

  Tešíme sa na Vašu návštevu
  Vaša NEONKA

  ...keď chcem vypnúť, ZAPNEM!

  Prečítajte si tiež:

  6 základných činností po tréningu

  Jááááj, poznáš ten pocit keď skončí tréning a začuješ rytmy strečingu? Že práve si tam, v...

  09.11.2022
  count 1121x

  Nezabúdaj na pitný režim

  Nezabúdaj na pitný režim      Toto počúvame denne a možno si to aj sami neustále...

  10.09.2021
  count 2755x

  Zelenina - naozajstná SUPERPOTRAVINA

  Vo svete superpotravín, za aké sú považované napríklad chlorella, spirulina, goji či chia...

  17.08.2021
  count 2123x

  "Inšpiruj svoje okolie svojimi výsledkami!"

  Viac než 60 inštruktorov!

  Čím je nás viac, tým sme lepší! Sme vášniví inštruktori a našou vášňou je priniesť vám nezabudnutelný zážitok na každom tréningu!

  Prví na Slovensku!

  Skupinové cvičenia cvičíme od roku 2010, ako prví sme priniesli v roku 2015 programy spoločnosti Les Mills na Slovensko!

  Výsledky!

  Každý tréning je špeciálne vyvinutý na to, aby prinášal výsledky!

  Skupinový efekt!

  Cvičíme spolu, sme v tom spolu! Pretože spolu sme silnejší a spolu to dotiahneme k výsledkom rýchlejšie!