NEONKA FITNESS NEONKASHOP NEONKABEAUTY ENEONKA
facebook
Tréningy
footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero image
Stačí, ak na svojom facebooku, webstránke alebo inde uverejníš svoj partnerský odkaz NEONKA, ktorý nájdeš vo svojom profile v sekcii ODMENY.
Pozvi svojich známych týmto odkazom a získaj viac ďalšie kredity a teda ďalšie tréningy ZADARMO! Tvoj partnerský odkaz obsahuje jedinečný kód, ktorý patrí iba Tebe! Stačí, ak sa niekto cez tento Tvoj odkaz zaregistruje na našom webe a dobije si kredit. Tebe následne pripíšeme až 10 % z hodnoty jeho prvého dobitia kreditov.

Ako na to?

  1. Prihlás sa do svojho profilu na našom webe www.neonka.sk
  2. Klikni na Môj profil alebo na svoje meno v hornej lište.
  3. Prejdi do položky ODMENY.
  4. Skopíruj svoj partnerský odkaz a vlož ho na svoj Facebook alebo ho zdieľaj stlačením zdieľať hneď vedľa partnerského odkazu.
  5. Získavaš automaticky 10% kreditu z hodnoty prvého dobitia kreditov všetkých ľudí, ktorí sa cez tento odkaz zaregistrujú a dobiju si kredit. 
Alternatíva:
Stačí, že sa kámoš registruje, príde cvičiť a pri dobíjaní kreditu vypíše pozvánku, kde uvedie tvoje meno, tebe pripíšeme body. :) 

Tešíme sa na teba na hodine, pretože....
...keď chcem vypnúť, ZAPNEM!

"Inšpiruj svoje okolie svojimi výsledkami!"

Viac než 60 inštruktorov!

Čím je nás viac, tým sme lepší! Sme vášniví inštruktori a našou vášňou je priniesť vám nezabudnutelný zážitok na každom tréningu!

Prví na Slovensku!

Skupinové cvičenia cvičíme od roku 2010, ako prví sme priniesli v roku 2015 programy spoločnosti Les Mills na Slovensko!

Výsledky!

Každý tréning je špeciálne vyvinutý na to, aby prinášal výsledky!

Skupinový efekt!

Cvičíme spolu, sme v tom spolu! Pretože spolu sme silnejší a spolu to dotiahneme k výsledkom rýchlejšie!