NEONKA FITNESS NEONKASHOP NEONKABEAUTY ENEONKA
facebook
Tréningy
footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero image
 
Náš tip

LM SHAPES

Vytvaruj si život

  gym icon
  Najbližší tréning
  24.04.2024 o 15:50

  Pribeh Rasťa...

  Volám sa Rasťo, mám 21 rokov a som študentom Technickej univerzity v Košiciach. S NEONKOU som sa 1x stretol pred viac než dvoma rokmi. Dozvedel som sa o nej od mojej vtedy ešte kamarátky, ktorá mi o nej vždy nadšene rozprávala. Moja odpoveď bola, že je to cvičenie pre ženy. Z kamarátky sa medzičasom stala priateľka a po roku presviedčania som v auguste 2018 vyskúšal svoj 1. tréning v NEONKE. Bol to BODYPUMP a dodnes na neho neviem zabudnúť, svalovka trvala 4 dni. A ako ma vlastne priateľka na tréning dostala? Jednoducho stávkou. Stavili sme sa totiž, že keď urobím jeden veľmi ťažký zápočet ešte v zimnom semestri, musím s ňou ísť vyskúšať aspoň jeden tréning.
  Neskôr, po skoro mesačnej prestávke som znova prišiel na BODYPUMP a postupne ma priateľka dotiahla aj na GRIT STRENGHT do NEONKA PREMIUM clubu v OC Optima a už som skrátka nevedel prestať. Po čase sme spolu aj vďaka akciám organizovaným NEONKOU vyskúšali ďalšie a ďalšie programy a do tréningového plánu mi pribudli aj SPRINT, BODYCOMBATGRIT ATHLETIC či CXWORX.
  Moja cesta nahor bola skutočne neľahká a občas mám pocit, že sa omnoho ľahšie chudne ako priberá. Počas prvých mesiacov to bolo namáhave po kondičnej, ale hlavne po technickej stránke – urobiť správne mrtvý ťah, predklon-príťah. Vďaka skvelým inštruktorom a priateľke som sa však v technike zdokonalil a som im za to veľmi vďačný. Ľuďom tu môžem poradiť len jedno - pýtajte sa a počúvajte! Nehanbite sa ako ja, je to veľmi dôležité nie len pre prácu správnych svalov, ale aj preto, aby ste si cvičením neprivodili zdravotné problémy.
  Aj vďaka správnej technike išli váhy na činke hore a telo sa začalo rysovať. A ako som to dokázal? Nastavil som si cieľ! Neflákam cvičenia (iba sem-tam), jem veľa bielkovín, dopĺňam vitamíny, minerály a to, čo moje telo potrebuje.
  Držím sa 2 základných pravidiel: dôležitá je regenerácia a pravidelnosť.
  Za rok od vstupu do NEONKY som pribral 10KG a verím, že to pomaličky pôjde ešte ďalej. Mojou veľkou motiváciou sú inštruktori a tiež aj moja priateľka. Keby nebolo jej, možno by som NEONKU ani neobjavil.
  Ďakujem za možnosť cvičenia, ktoré nikdy neomrzí.
   Zvádol to Rasťo, zvládneš to aj ty! Stačí spraviť 1. krok, ROZHODNUTIE. Pretože ty na to máš a my budeme stáť pri tebe celý čas. Registruj sa TU a užívaj si svoje výsledky hneď! 
   
  Tešíme sa na TEBA!
  NEONKA TÍM

  "Inšpiruj svoje okolie svojimi výsledkami!"

  Viac než 60 inštruktorov!

  Čím je nás viac, tým sme lepší! Sme vášniví inštruktori a našou vášňou je priniesť vám nezabudnutelný zážitok na každom tréningu!

  Prví na Slovensku!

  Skupinové cvičenia cvičíme od roku 2010, ako prví sme priniesli v roku 2015 programy spoločnosti Les Mills na Slovensko!

  Výsledky!

  Každý tréning je špeciálne vyvinutý na to, aby prinášal výsledky!

  Skupinový efekt!

  Cvičíme spolu, sme v tom spolu! Pretože spolu sme silnejší a spolu to dotiahneme k výsledkom rýchlejšie!