Cvič s nami
footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero image
 
NÁŠ TIP!

BODYSTEP

Moderný StepAerobic

gym icon
Najbližší tréning
20.10.2019 o 18:45


NEONKA Summer tour 2019

Prichádza pravé horúce leto a s ním aj horúca výzva NEONKA Summer tour 2019. Je tu obdobie plné dovoleniek, výletov, grilovačiek a megakalorických chladených nápojov. A ty si nechceš nechať nič újsť ani sa celé leto obmädzovať, pretože Žijeme len raz... Ale nechceme predsa ani stratiť kondičku a kupovať si o číslo väčšie plavky. Okrem toho, telesné a duševné zdravie si treba udržiavať po celý rok, preto trénujeme pravidelne, počas celého roka.

Užívaj aj makaj

Doprajme si kľudne všetky letné radovánky ale zároveň ČO? Dodržíme aj tréningový plán alebo ešte lepšie, okoreníme si cvičenie a strihneme si letnú výzvu Summer tour 2019, zloženú zo všetkých tréningov NEONKY

Nalep si svoju výhru

Na recepcii si vydzdvihneš kartičku Summer tour 2019, po každom absolvovanom tréningu dostaneš nálepku na príslušné políčko. Od 1.7.2019 do 15.8.2019 musíš stihnúť absolvovať čo najviac rôznych tréningov, najlepšie všetky. Po žrebovaní sa porovnajú údaje o tréningoch na karte klienta s údajmi v rezervačnom systéme, aby boli pravidlá pre každého rovnaké.

Čo môžem získať

  1. Ak absolvuješ tréningy RPM, SPRINT a THE TRIP, získavaš cyklistickú fľašu NEONKA.
  2. Každá odovzdaná kartička, ktorá bude mať aspoň 13 odcvičených tréningov do 15.8.2019 bude zaradená do žrebovania o 3 x VIP kartu.
  3. Ak bude mať vyžrebovaná kartička odcvičené všetky tréningy, získavaš navyše 60 minútovú športovú masáž zadarmo.
To najdôležitejšie, čo môžeš získať, v losovaní nieje. Je to pocit, že si pre seba a svoje telo niečo spravil. Pocit víťazstva.

Tak nalepuj, trénuj, dosiahni svoje osobné ciele a buď víťaz!

Tešíme sa na Teba. 
NEONKA TÍM"Inšpiruj svoje okolie svojimi výsledkami!"

Viac než 60 inštruktorov!

Čím je nás viac, tým sme lepší! Sme vášnivý inštruktori a našou vášňou je priniesť vám nezabudnutelný zážitok na každom tréningu!

Prví na Slovensku!

Skupinové cvičenia cvičíme od roku 2010, ako prvý sme priniesli v roku 2015 programy spoločnosti Les Mills na Slovensko!

Výsledky!

Každý tréning je špeciálne vyvinutý na to, aby prinášal výsledky!

Skupinový efekt!

Cvičíme spolu, sme v tom spolu! Pretože spolu sme silnejší a spolu to dotiahneme k výsledkom rýchlejšie!