NEONKA FITNESS NEONKASHOP NEONKABEAUTY ENEONKA
facebook
Tréningy
footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero image


Zákaz cvičenia v tehotenstve je podobný prežitok ako povestné jedenie za dvoch.

Tehotenstvo sa môže zdať ako ideálny čas na oddych a relax, no spravidla ho sprevádza únava, nadbytočné kilá a s nimi spojená bolesť chrbta.

Ak je tehotenstvo bez komplikácii, pasívny životný štýl skôr žene a dieťaťu uškodí ako pomôže. Čím je žena aktívnejšia, tým ľahšie sa vyrovnáva s tehotenskými zmenami, pôrodom a návratom k pôvodnej hmotnosti.

Ženy by mali bez obáv pokračovať vo svojej obľúbenej rutine - cvičenie, beh, jóga, tanec, chôdza, tak dlho, kým sa budú cítiť pohodlne. Žena môže cvičiť po konzultácii s lekárom prakticky až do pôrodu. Cvičenie ale treba prispôsobiť podľa štádia tehotenstva.

My v Neonke vám ponúkame cvičenie pre tehotné, formou kurzu, ktorý je ideálnou voľbou pre ženy, ktoré predtým cvičili alebo aj necvičili.
(V Neonka sa dajú cvičiť aj programy, ktoré bežne cvičíme s úpravami pre tehotné, ako napríklad BODYPUMP či BODYBALANCE. Pre viac info v tomto smere prosím kontaktujte Ivanku na maili ivana.rokyta@neonka.sk alebo na jej facebooku či instagrame :) )

Cvičenie pre tehotné je určené všetkým nastávajúcim mamičkám, ktoré sa chcú cieľavedome pripravovať na rodičovstvo. Nastávajúce mamičky by sa mali šetriť, ale to neznamená, aby nerobili nič pre svoje telo a "nečinne" čakali na pôrod. Cvičiť treba, primerane svojmu stavu a kondícii. Kurz vedie pôrodná asistentka s bohatými skúsenosťami s cvičením pre tehotné, s predpôrodnými kurzami, s plávaním pre tehotné - Eva Sokirková.

Cvičenie v tehotenstve je veľmi dôležitou súčasťou psychomotorickej prípravy na pôrod. 

Predmetom cvičení sú relaxačné a uvoľňovacie cviky vyvinuté pre jednotlivé štádiá tehotenstva. Cvičenia pomôžu budúcej mamičke nielen pri samotnom pôrode, ale aj pri dosiahnutí fyzickej kondície po pôrode ako pred tehotenstvom. Výsledky dosiahnuteľné pri pravidelnom cvičení sú veľmi potešiteľné. 

Cvičenie pre tehotné sa začína v 4. mesiaci tehotnosti a cieľom je najmä: 

Cieľom tohto cvičenia je : navodenie správnych pohybových stereotypov: 

Zásady: 


Pohyb – cvičenie je počas gravidity dôležitá súčasť duševnej a telesnej prípravy ženy na pôrod. Je na báze dobrovoľnosti a budúce mamičky, by sa na nej mali zúčastňovať i kvôli svojej celkovej pohode, psychickej pohody a hlavne z lásky k svojmu budúcemu dieťatku :)

Termín začiatku najbližšieho kurzu : 23.3.2023

Termín cvičení
Vždy vo štvrtok o 16:00, v NEONKE v OC Optima (vstup je možný zozadu budovy, kde je aj parkovanie priamo pri prevdázke, ktorá je na poschodí alebo k nám viete prísť aj cez obchodné centrum, vstup sa nachádza vedľa prevádzky Billa, cez Steam Factory. Prosím nechajte si časovú rezervu ak ku nám idete prvýkrát, aby ste všetko v pokoji našli)
Počet cvičení
6x cvičenie každý štvrtok o 16:00 v NEONKE PREMIUM v OC Optima (cvičenie + chvíľka na otázky a odpovede)
Cena kurzu: 63 eur (1 cvičenie 10,50 eur), počet žien na kurze je obmedzený na 10.


Ako sa na kurz prihlásiť?

Prihlásiť sa viete telefonicky na čísle alebo mailom na recepcia@neonka.sk. Platba za kurz je vopred.
Ak kurz prebieha a chcete sa prihlásiť iba na jedno či dve cvičenia, dá sa tak urobiť online cez rezervačný systém Neonky, cvičenie tam nájdete zverejnené vždy 7 dní pred jeho konaním, cena samostatného cvičenia mimo kurzu je 12 eur. Pred prihlásením je potrebné mať nabitý kredit na vašom profile, dá sa tak urobiť online alebo priamo na prevádzke a po dobití kreditu sa na cvičenie prihlásiť aj na recepcii.

V Neonke ponúkame aj masáže pre tehotné, ktoré sú ideálnou voľbo pre pokoj, relac a uvoľnenie, viac info tu.

Tešíme sa na vás! :)


Kto je Evka Sokirková?
Som vďačnou mamou 3 detí, manželkou, partnerkou a vnímavou dušou. Ako vyštudovaná pôrodná asistentka sprevádzam ženy a páry na ceste tehotenstvom, pôrodom a šestonedelím a následne aj materstvom a rodičovstvom. Odovzdávam svoje skúsenosti a vedomosti v oblasti zdravého tehotenstva a prirodzených pôrodov. Vykročte na Cestu zrodenia spolu s mojou podporou. Tvorme priestor pre láskavý príchod detí, ľudí na tento svet.

"Inšpiruj svoje okolie svojimi výsledkami!"

Viac než 60 inštruktorov!

Čím je nás viac, tým sme lepší! Sme vášniví inštruktori a našou vášňou je priniesť vám nezabudnutelný zážitok na každom tréningu!

Prví na Slovensku!

Skupinové cvičenia cvičíme od roku 2010, ako prví sme priniesli v roku 2015 programy spoločnosti Les Mills na Slovensko!

Výsledky!

Každý tréning je špeciálne vyvinutý na to, aby prinášal výsledky!

Skupinový efekt!

Cvičíme spolu, sme v tom spolu! Pretože spolu sme silnejší a spolu to dotiahneme k výsledkom rýchlejšie!