footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero image

Ranné cvičenie

V súčasnosti môže byť problém nájsť si dostatok času na pravidelné cvičenie a dostatok pohybu, ktorý je v súčasnej digitálnej dobe už takmer nevyhnutnosťou pre vyvážený a spokojný život. Možno aj TY máš ťažko naplánovateľné dni plné nečakaných zvratov, stretnutí a problémov, ktoré treba riešiť tu a teraz. NEONKA ti prináša 7 dôvodov, prečo je výhodnejšie cvičiť ráno.

7 Dôvodov, prečo je lepšie cvičiť ráno

  1. Výhovorku prečo dnes opäť neísť cvičiť ľahšie nájdete po stresovom dni plnom povinností. Je dokázané, že pravidelné ranné cvičenie napomáha stresové situácie zvládať lepšie.
  2. Ranné cvičenie vedie k efektívnemu spaľovaniu kalórií a naštartuje metabolizmus, čo vedie k efektívnejšiemu spaľovaniou aj počas dňa.
  3. Napumpuj svoje telo endorfínmi hneď ráno a preži šťastnejší deň.
  4. Pravidelné ranné cvičenie ti pomôže zvýšiť koncentráciu, zlepší schopnosť riešiť problémy a svoj deň dokážeš využiť efektívnejšie.
  5. Nakopne ťa k zdravšiemu životnému štýlu. Keď si tak pekne začal deň, predsa si ho už večer nepokazíš nočným prežieraním.
  6. Ranná športová rutina ti pomôže lepšie využiť deň. Nemusíš celý deň myslieť na to, že ťa ešte čaká tréning. Možno sú v dohľade aj nejaké tie voľné popoludnia...
  7. Ľudia, ktorí pravidelne cvičia ráno, mávajú kvalitnejší nočný spánok.

V NEONKE si môžeš zacvičiť počas celého dňa. Ráno, naobed aj večer.
 
Možno práve tebe sedia ranné tréningy najlepšie, len o tom zatiaľ nevieš. Ak si to ešte neskúsil, čakáme Ťa v NEONKE už od 6:30.

Tešíme sa na TEBA!
NEONKA TÍM

"VÝSLEDKY, KTORÉ INŠPIRUJÚ, BUDÚ TVOJE!"

61 inštruktorov

V NEONKE sa na teba teší tím certifikovaných inštruktorov!

Prví na Slovensku

Les Mills cvičenia svetovej úrovne v NEONKE prvýkrát na Slovensku!

Výsledky

Všetky cvičenia sú vyvinuté tímom fitness odbroníkov z celého sveta!

Skupinový efekt!

V NEONKE cvičíme spolu! Zaži fitness atmosféru tak, ako nikdy pred tým!