Cvič s nami
footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero image


Čo to vlastne tá diastáza je?

Prečo ženám po pôrode trčia brušká? Dá sa s tým vôbec niečo robiť? My vám dokážeme, že DÁ! Ukážeme vám, ako dosiahnuť to, aby vaše bruško bolo opäť krásne a aby vám ho nielen každý závidel, ale aby ste s ním boli spokojné predovšetkým vy samé! A okrem toho, správny tvar a forma brucha nieje predsa len otázkou krásy, ale aj telesného a duševného zdravia.


Kto je Mgr. Marta Erdélyiová?

Maťka študovala 3 roky na lekárskej fakulte na UPJŠ v KE, pritom robila ako osobný asistent fyzioterapeut. Po ukončení nastúpila do Nemocnice Košice - Šaca ako fyzioterapeut, kde robila 6 rokov. Magisterský titul ukončila na Prešovskej Univerzite. Už 3. rok učí externe na SZŠ Kukučínovej budúcich fyzioterapeutov. Je aj fyzioterapeutom slovenskej volejbalovej federácie pre VK KDS Košice. Čo sa týka certifikátov, má absolvované DNS a je certifikovaná v NMS koncepte vo funkčnej diagnostike pohybového aparátu. Má certifikát na kinesiotaping a SM systém.


Témy prednášok:

  1.  Téma : Diastáza - čo to je a ako zistím, či ju mám. Čo robiť a nerobiť ak ju mám. Úprava každodenných činností a zmena životného štýlu. Úvod do praktickej časti - základné cviky, aktivácia správnych svalov.
  2. Téma : Hlboký stabilizačný systém a jeho význam pri liečbe diastázy. Nácvik správneho bráničného dýchania a jeho zapojenie pri cvičení proti diastáze.
  3. Téma : Praktická časť - nácvik nových cvikov, pokračovanie v základných cvikoch, precvičenie celej zostavy.
  4. Téma : Praktická časť - kontrola cvikov, oprava chýb, vylepšenie techniky a nácvik náročnejších polôh.
Je to jednoduché, stačí vyplniť prihlášku a prísť. Prihlášky a všetky ďalšie potrebné informácie získaš na recepciách vo všetkých našich prevádzkach (NEONKA OC Merkur, NEONKA OC Cassovia, NEONKA OC Torysa, NEONKA PREMIUM CLUB OC Optima).

Ak sa táto diagnóza týka aj teba alebo sa jednoducho chceš dozvediet viac o tejto téme, tak toto je potom kurz šitý na mieru práve tebe. Príď, nauč sa niečo nové, sprav dôležitý krok k zdravému sebavedomiu a psychickej rovnováhe.
Čakáme ťa na prednáške v NEONKA PREMIUM CLUB OC Optima, alebo na ktorejkoľvek recepcii. ARRIVEDERCI DIASTÁZA!

"Inšpiruj svoje okolie svojimi výsledkami!"

Viac než 60 inštruktorov!

Čím je nás viac, tým sme lepší! Sme vášnivý inštruktori a našou vášňou je priniesť vám nezabudnutelný zážitok na každom tréningu!

Prví na Slovensku!

Skupinové cvičenia cvičíme od roku 2010, ako prvý sme priniesli v roku 2015 programy spoločnosti Les Mills na Slovensko!

Výsledky!

Každý tréning je špeciálne vyvinutý na to, aby prinášal výsledky!

Skupinový efekt!

Cvičíme spolu, sme v tom spolu! Pretože spolu sme silnejší a spolu to dotiahneme k výsledkom rýchlejšie!