NEONKA FITNESS NEONKASHOP NEONKABEAUTY ENEONKA
facebook
Tréningy
footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero image


KURZ PRE ZAČIATOČNÍKOV

NEONKA je tu s novým tréningovým konceptom určeným najmä pre začiatočníkov, ktorí nemajú veľké skúsenosti so skupinovým a možno ani s žiadným iným cvičením.
KURZ PRE ZAČIATOČNÍKOV je pre všetkých, ktorí chcú schudnúť, zabaviť sa, naučiť sa správne cvičiť, posilniť a spevniť telo, vyformovať, byť zdraví a ako BONUS načerpať množstvo pozitívnej energie a nájsť si nových kámošov.

 

PRIPRAVIŤ SA - POZOR - ŠTART

Ak si úplný nováčik alebo sa práve so športom ešte len zoznamuješ, si na správnej adrese. Na tomto tréningu sa dozvieš všetko čo potrebuješ vedieť nielen o cvičení a správnej technike, ale najmä o svojom tele. Uvedieme Ťa do sveta NEONKY, dozvieš sa oveľa viac o všetkých našich cvičeniach, ako ich správne nakombinovať a ktoré sú najvhodnejšie práve pre Teba. Ak si pokročilí a už pravidelne cvičíš aj pre teba je tento kurz vhodný, nájdeš tam nové informácie, vybuduješ svalovú hmotu, silu a vytrénuješ si super kondičku.

BENEFITY
Ako to bude prebiehať ?


Na tréning sa vieš prihlásiť aj samostatne, odporúčame však absolvovať celý kurz ako celok.Prihlasuj sa na recepcii v ktorejkoľvek pobočke NEONKY alebo píš na recepcia@neonka.sk.

Tešíme sa na Teba!

Všeobecné podmeinky ku kurzu:

"Inšpiruj svoje okolie svojimi výsledkami!"

Viac než 60 inštruktorov!

Čím je nás viac, tým sme lepší! Sme vášniví inštruktori a našou vášňou je priniesť vám nezabudnutelný zážitok na každom tréningu!

Prví na Slovensku!

Skupinové cvičenia cvičíme od roku 2010, ako prví sme priniesli v roku 2015 programy spoločnosti Les Mills na Slovensko!

Výsledky!

Každý tréning je špeciálne vyvinutý na to, aby prinášal výsledky!

Skupinový efekt!

Cvičíme spolu, sme v tom spolu! Pretože spolu sme silnejší a spolu to dotiahneme k výsledkom rýchlejšie!