NEONKA FITNESS NEONKASHOP NEONKABEAUTY ENEONKA
facebook
Tréningy
footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero image
 
Náš tip

LM SHAPES

Vytvaruj si život

  gym icon
  Najbližší tréning
  06.03.2024 o 15:50

  Pozdravujeme Ťa!

  Sme veľmi radi, že aj napriek problémom, ktoré sú aktuálne na našej prevádzke v OC OPTIMA si nám verný a neprestávaš na sebe pracovať. Dokazuješ tým, že prekážky, ktoré nám život hádže pod nohy, sú len polienka, čo jednoducho preskočíme a ideme ďalej.
  Ďakujeme za dôveru a trpezlivosť! Niektoré životné situácie si nevyberáme. 

  Robíme všetko čo je v našich silách - možné aj nemožné, aby sme zlepšovali tvoj komfort. 

  Rozhodli sme sa o našej klíme, teda vzduchotechnike, dávať update, aby ste mali presné informácie k tomu, čo sa AKTUÁLNE deje. 

  17.4.2023 - Náhradný diel je nainštalovaný, klíma je spojazdnená. Ďakujeme za trpezlivosť.
  21.3.2023 - Dostali sme cenovú ponuku na náhradný diel, ktorý sme hneď objednali. Dodacia doba 14 dní. 
  9.3.2023 - Servisný technik spoločnosti DAIKIN spravil diagnostiku a zistil, že treba vymeniť jednu jednotku, čakáme na cenovú ponuku
  24.2.2023 - 15:00 hod. (piatok) - Všetky naše haly v Optime majú dočastne nainštalovanú pomocnú výmenu vzduchu, môžete si naplno užívať každý jeden tréning.
  23.2.2023 - 15:00 hod. (štvrtok) - Výmena vzduchu v Studio ONE je zabezpečená. V STUDIO RIDE čiastočne. Pracujeme na tom ďalej :). Zajtra sa bude pridávať prívod vdzucho do STUDIO TWO a dokončí sa STUDIO RIDE.
  Nový diel na našu vzduchotechniku, je momentálne v Belgicku, pracuje sa na jeho prevoze na Slovensko. 

  23.2.2023 - 10:30 hod. (štvrtok) Bolo spustené odsávanie na našej vzduchotechnike vo všetkých halách, čo znamená, že vieme odčerpávať ten ťažký vzduch preč z každej miestnosti. Na vháňanie nového vzduchu do jednotlivých hál sa budú dočasne používať vývody zo strechy, ktoré ostali po predošlých nájomcoch. Do týchto vývodov nainštalujú ďalšie ventilátory, ktorých úlohou bude dostávať do miestnosti čerstvý vzduch. Ak sa to podarí, mala by dočasne fungovať výmena vzduchu v každej hale. To by malo zlepšiť komfort cvičenia. Čo sa týka vzduchotechniky, stále čakáme na náhradný kus. 

  21.2.2023 (utorok) - Našiel sa náhradný diel, no zisťujeme, že to nie je ten, ktorý potrebujeme, ale úplne iný. Žiadame teda o ten diel, ktorý potrebujeme, aby nám ho poslali čo najskôr.

  20.2.2023 (pondelok) - Vetráme ventilátormi a otvorenými dverami, no stále nemáme odpoveď od výrobcu.

  17.2.2023 (piatok) - Nainštalované ventilátory v každej hale po 2 kusy tak, aby hýbali vzduchom. Čo sa vzduchotechniky týka, už vieme, že potrebujeme náhradný diel. Posiela sa výrobcovi žiadosť o náhradný diel. Snažíme sa nájsť podobný diel niekde v KE a SVK, ale zisťujeme, že to treba presne rovnaký, aký máme a naprogramovaný tak, aby fungoval. 

  15.2.2023 (streda) - Stále nemáme informácie o tom, čo sa so vzduchotechnikou deje. Preto inštalujeme ventilátory do haly 2. 

  13.2.2023 (pondelok) - Konečne prišiel technik, premeral všetko čo vedel a dal požiadavku na výrobcu (DAIKIN) ako má ďalej postupovať. 

  10.2.2023 (piatok) - Prestala fungovať vzduchotechnika, ovládanie na vzduchotechniku jednoducho vôbec nesvieti. Bol privolaný technik, ktorý sľúbil, že príde, ale nedošiel. 

  Stránku si treba stále aktualizovať (refreshnúť), aby ti neunikli dôležité informácie.


  Mrzí nás tento stav, nieje v našich silách ale ovplyvniť život. A život to takto chcel, dôležité je, že my sa vždy so všetkými prekážkami snažíme bojovať a nevzdať sa.
  Vždy máme šťastie na vynikajúce nápady, skvelých ľudí, ktorí sú okolo nás a ajkeď to vyzerá na prvý pohľad zle, nakoniec to vždy dobre dopadne a my sme znova silnejší, poučení a do budúcna oveľa lepší a odhodlanejší.

  Ďakujeme životu za všetky lekcie a ďakujeme Bohu za vás, ktorí ste s nami!

  Ivanka a Vratko

  "Inšpiruj svoje okolie svojimi výsledkami!"

  Viac než 60 inštruktorov!

  Čím je nás viac, tým sme lepší! Sme vášniví inštruktori a našou vášňou je priniesť vám nezabudnutelný zážitok na každom tréningu!

  Prví na Slovensku!

  Skupinové cvičenia cvičíme od roku 2010, ako prví sme priniesli v roku 2015 programy spoločnosti Les Mills na Slovensko!

  Výsledky!

  Každý tréning je špeciálne vyvinutý na to, aby prinášal výsledky!

  Skupinový efekt!

  Cvičíme spolu, sme v tom spolu! Pretože spolu sme silnejší a spolu to dotiahneme k výsledkom rýchlejšie!