NEONKA FITNESS NEONKASHOP NEONKABEAUTY ENEONKA
facebook
Tréningy
footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero image
 
Náš tip

LM SHAPES

Vytvaruj si život

  gym icon
  Najbližší tréning
  Zajtra o 17:00


  Ranné cvičenie

  V súčasnosti môže byť problém nájsť si dostatok času na pravidelné cvičenie a dostatok pohybu, ktorý je v súčasnej digitálnej dobe už takmer nevyhnutnosťou pre vyvážený a spokojný život. Možno aj TY máš ťažko naplánovateľné dni plné nečakaných zvratov, stretnutí a problémov, ktoré treba riešiť tu a teraz. NEONKA ti prináša 7 dôvodov, prečo je výhodnejšie cvičiť ráno.  7 Dôvodov, prečo je lepšie cvičiť ráno

  1. Výhovorku prečo dnes opäť neísť cvičiť ľahšie nájdete po stresovom dni plnom povinností. Je dokázané, že pravidelné ranné cvičenie napomáha stresové situácie zvládať lepšie.
  2. Ranné cvičenie vedie k efektívnemu spaľovaniu kalórií a naštartuje metabolizmus, čo vedie k efektívnejšiemu spaľovaniou aj počas dňa.
  3. Napumpuj svoje telo endorfínmi hneď ráno a preži šťastnejší deň.
  4. Pravidelné ranné cvičenie ti pomôže zvýšiť koncentráciu, zlepší schopnosť riešiť problémy a svoj deň dokážeš využiť efektívnejšie.
  5. Nakopne ťa k zdravšiemu životnému štýlu. Keď si tak pekne začal deň, predsa si ho už večer nepokazíš nočným prežieraním.
  6. Ranná športová rutina ti pomôže lepšie využiť deň. Nemusíš celý deň myslieť na to, že ťa ešte čaká tréning. Možno sú v dohľade aj nejaké tie voľné popoludnia...
  7. Ľudia, ktorí pravidelne cvičia ráno, mávajú kvalitnejší nočný spánok.

  V NEONKE si môžeš zacvičiť počas celého dňa. Ráno, na obed aj večer.
  V NEONKE v OC Optima nájdeš ranné tréningy už od 6:00, tiež o 8:15 a v ostatných ranných časoch nájdeš virtuálne tréningy (tréningy s video trénerom).
  V NEONKE v OC Cassovia nájdeš ranné tréningy už od 8:00, na tejto prevádzke ale nájdeš aj tréningy o 12:00, alebo aj detské cvičenia, ktoré sa cvičia v doobedňajších časoch.


  Možno práve tebe sedia ranné tréningy najlepšie, len o tom zatiaľ nevieš :) Ak si to ešte neskúsil, musíš skúsiť!
  Čakáme Ťa v NEONKE už od 6:00, príď a nabi sa energiou na celý deň! :)
  Tešíme sa na TEBA!
  NEONKA TÍM

  "Inšpiruj svoje okolie svojimi výsledkami!"

  Viac než 60 inštruktorov!

  Čím je nás viac, tým sme lepší! Sme vášniví inštruktori a našou vášňou je priniesť vám nezabudnutelný zážitok na každom tréningu!

  Prví na Slovensku!

  Skupinové cvičenia cvičíme od roku 2010, ako prví sme priniesli v roku 2015 programy spoločnosti Les Mills na Slovensko!

  Výsledky!

  Každý tréning je špeciálne vyvinutý na to, aby prinášal výsledky!

  Skupinový efekt!

  Cvičíme spolu, sme v tom spolu! Pretože spolu sme silnejší a spolu to dotiahneme k výsledkom rýchlejšie!