NEONKA FITNESS NEONKASHOP NEONKABEAUTY ENEONKA
facebook
Tréningy
footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero image

BODYPUMP - program, ktorý milujete!

25.09.2018
count 8889x

BODYPUMP má k dnešnému dňu, kedy píšeme tieto riadky za sebou už 26 rokov praxe. Nie je to cvičenie, ktoré vzniklo včera v garáži, pretože to je teraz IN. Je to tréning, ktorý bol a je stále testovaný a vyvíjaný. Potom je upravovaný do dnešnej podoby a to odborníkmi na celom svete. 

BODYPUMP je cvičenie so záťažou (činkou či kotúčmi), ktoré okrem toho, že tvaruje aj spaľuje a rýchlo rysuje tvoje telo. Počas jedného tréningu spolu spravíme viac než 1000 opakovaní. 

Okrem výsledkov je to aj zábava! Každým opakovaním Ťa bude sprevádzať tá najkvalitnejšia muzika, ktorá sa v NEONKE hrá cez tie najkvalitnejšie reproduktory.

BODYPUMP nie je len o dvíhaní činiek s relatívne ľahkou záťažou. BODYPUMP je prepracovaný program, ktorý prechádza neustálymi zmenami a vývojom. BODYPUMP sa cvičí vo forme 10tich pesničiek, pričom každá je zameraná na inú časť tela. Školenie inštruktorov ja systémové a každý inštruktor je povinný dvakrát do roka absolvovať workshop, v ktorom sa dozvie všetko o posledných výskumoch ako aj posledných trendoch v tomto cvičení. Jednotlivé choreografie majú viac než 1000 opakovaní, to číslo nie je náhodné. Každá choreografia sa rodí 3 mesiace, pričom sa najprv vyberá motivačná hudba, do ktorej sa vytvára choreografia vyskladaná do určitých setov, či blokov spolu s refrénmi či slohami, následne na to, sa testuje choreografia inštruktormi a klientmi na Novom Zélande, robia sa korekcie. Keď je všetko v poriadku, release sa posiela do celého sveta.BODYPUMP je jeden z najobľúbenejších tréningov všade vo svete. Cvičí ho viac než 100 000 klubov, vo viac než 100 krajinách sveta, tak prečo ho nevyskúšať. Zaregistruj sa a cvič s nami už dnes!

Keďže pauzy medzi pesničkami majú byť čo najkratšie, najväčším problémom bolo nakladanie a skladanie závažia z činky. Pred dvoma rokmi bola uvedená na trh technológia Les Mills SMARTTECH. Ktorej najväčšou výhodou sú plastové zúbky, ktoré krátkym potiahnutím uvolnia činku z tyče. Jednoduchá a rýchla obsluha. Jednotlivé závažia sa dajú pohodlne držať v rukách. Prečo práve 3 mesiace? 3 mesiace je presne taká doba, kedy si telo zvykne na záťaž a jednotlivé pohyby sú už tak automatické, že telo začne optimalizovať pohyby a tým strácať na požadovaných výsledkoch. Ak však zmeníte tréning čo i len o jeden pohyb, telo to bude vítať síce s bolesťou, no s výsledkami. 

Si u nás nový?Nevadí, inštruktor Ti pred hodinou vysvetlí ako činku nakladať, ako z nej skladať závažie, ako cvičiť s kotúčom. Inštruktor je tu na to, aby dôsledne dbal na techniku všetkých klientov. Preto sa jedna choreografia cvičí až 3 mesiace. Každý z nás tak môže zlepšovať svoju techniku, potom aj zvyšovať váhu, ktorú ma na činke a následne potom aj zlepšovať svoje výsledky. 

Viac než len cvičenie!  BODYPUMP je aj u nás najobľúbenejšie cvičenie a prichádza ho k nám cvičiť kopa skvelých ľudí. Preto sa snažíme dávať im viac, čoho dôkazom bola aj najväčšia BODYPUMP akcia organizovaná na Slovensku, kde sa stretlo viac než 200 pumperov na jednom mieste. Akcia niesla názov FITNESS MAGIC. Pozrite si krátke video, myslíme, že hovorí za všetko. :)  Okrem tohto cvičenia sme samozrejme počas akcie cvičili aj ďalšie programy ako BODYCOMBAT, BODYATTACK, otvárali sme nový program BODYSTEP a nevynechali sme ani JUMPING šialenstvo s vyše 300 trampolínami. :) 


Tešíme sa na Teba na hodine, BODYPUMP cvičíme na každej našej prevádzke.

...keď chcem vypnúť, ZAPNEM!


Prečítajte si tiež:

6 základných činností po tréningu

Jááááj, poznáš ten pocit keď skončí tréning a začuješ rytmy strečingu? Že práve si tam, v...

09.11.2022
count 1004x

Nezabúdaj na pitný režim

Nezabúdaj na pitný režim      Toto počúvame denne a možno si to aj sami neustále...

10.09.2021
count 2659x

Zelenina - naozajstná SUPERPOTRAVINA

Vo svete superpotravín, za aké sú považované napríklad chlorella, spirulina, goji či chia...

17.08.2021
count 2034x

"Inšpiruj svoje okolie svojimi výsledkami!"

Viac než 60 inštruktorov!

Čím je nás viac, tým sme lepší! Sme vášniví inštruktori a našou vášňou je priniesť vám nezabudnutelný zážitok na každom tréningu!

Prví na Slovensku!

Skupinové cvičenia cvičíme od roku 2010, ako prví sme priniesli v roku 2015 programy spoločnosti Les Mills na Slovensko!

Výsledky!

Každý tréning je špeciálne vyvinutý na to, aby prinášal výsledky!

Skupinový efekt!

Cvičíme spolu, sme v tom spolu! Pretože spolu sme silnejší a spolu to dotiahneme k výsledkom rýchlejšie!