NEONKA FITNESS NEONKASHOP NEONKABEAUTY ENEONKA
facebook
Tréningy
footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero image

GRIT je HIIT

20.06.2019
count 5831x


GRIT - POŽIERAČ TUKU KRITICKÝCH PARTIÍ

Dosiahnúť ploché brucho je pre mužov aj ženy dosť náročné. Je to miesto, ktoré je pre niektorých dosť náročné vyrysovať, ale posledné výskumy ukazujú, že je tu jedna metóda, ktorá funguje lepšie ako väčšina iných. Je známe, že intenzívny intervalový tréning spaľuje veľké množstvo tuku veľmi rýchlo. Ale nielen hocijaký tuk. Nový výskum ukazuje, že špecifické formy intervalového tréningu, môžu byť kľúčom k formovaniu a zbaveniu sa tuku práve v týchto kritických partiách. NEONKA ti takúto formu HIIT tréningu v podobe GRITU samozrejme prináša a to dokonca v troch verziách. Najlepšie na tom je, že každý si nájde svoju obtiažnosť, svoju verziu cvikov, či už si profesionálny športovec alebo so športom ešte len začínaš.

VEDA A VÝSKUM ft. ZDRAVIE A KRÁSA

Nedávno bola v zahraničí publikovaná štúdia o tom, ako môžu rôzne prístupy k tréningu ovplyvniť telesnú kompozíciu u zdravých dospelých, zdôrazňovala práve efektivitu vysokej intenzity intervalového tréningu a jeho vplyv na úbytok tuku z kritických brušných partií. Štúdia testovala dve skupiny cvičencov. Jedna skupina absolvovala bežný tréningový program 4 dni v týždni, druhá skupina absolvovala 2 bežné tréningy a 2 intenzívne intervalové tréningy - GRIT.

V NEONKE VÝSLEDKY NA DOSAH

Na konci osemtýždňovej štúdie obidve skupiny zaznamenali celkové zníženie telesného tuku, ale práve tá skupina, ktorá cvičila aj GRIT, sa naozaj zbavila toho najhoršieho typu tuku. Títo jedinci výrazne zúžili svoj obvod v páse a najmä zaznamenali celkovú stratu 2,2 percenta viscerálneho tuku - vnútorného brušného tuku, ktorý obaľuje naše vnútorné orgány, je príčinou mnohých chorôb, ovplyvńuje naše hormóny a podiela sa napríklad aj na vzniku diastázy. Hoci výsledky sú značné, čas strávený tréningom až taký rozsiahly nebol. Tí, ktorí zahrnuli do svojich tréningových jednotiek aj GRIT ním strávili v týždni iba 2 x 30 minút.


NÁVOD NA POUŽITIE

GRIT tréningy sú krátke, ale výbušné. Kombinácia intervalov rýchlostného tréningu a intervalov cvičení s vlastnou telesnou hmotnosťou maximalizujú spaľovanie kalórií počas aj po tréningu. Všetko čo potrebujete spraviť je prísť do NEONKY, aspoň 2 x v týždni si zacvičiť GRIT a zvýšite si aeróbnu kondíciu, posilnite svalstvo a zbavíte sa zákerného tuku v oblasti brucha a rôznych iných zdravotných problémov. Nech už je tvoj cieľ akýkoľvek, či si MMA zápasník, futbalista alebo atlét, GRIT tréning (aj vo forme osobného tréningu) ti vrelo odporúčame.


ČO NA GRIT HOVORÍ MMA BOJOVNÍK OKTAGONU?

Jano, povedz nám ako vnímaš tréning GRIT ty, ako bojovník.
No je to boj... (smiech) 
V prvom rade chcem pozdraviť všetkých, ktorí chodia na GRIT. GRIT je super tréning, ktorý mne osobne dáva veľmi veľa. Zistil som, že som rýchlejší a výbušnejší. Moja kondícia je oveľa lepšia než predtým o čom svedčia aj posledné vyhrané zápasy. Vrelo odporúčam všetkým. Stretol som sa hlavne tu v Košiciach aj s ľuďmi, ktorý tréningy v NEONKE striktne odsudzujú. Sú to ale ľuďia, ktorí cvičia 10 či 20 rokov a dokopy nič nedokázali. Netreba ich počúvať. Ja som v NEONKE na tréningu veľmi spokojný, je to profi tréning aj pre športovcov a klobúk dole pred všetkými, ktorí tam chodia cvičiť a makať. 

My len dodávame, že Janovi držíme prsty v tréningoch a ďalších zápasoch. Teraz šiel na tréningový camp do Bratislavy a 27.7. bude v PRAHE v OKTAGONE bojovať ako lev. Ak budeš doma v Košiciach tak v NEONKE máš dvere otvorené. Príď do NEONKY, daj si GRIT a začni naplno ŽIŤ.
Tešíme sa na Teba!
NEONKA TÍM

Prečítajte si tiež:

6 základných činností po tréningu

Jááááj, poznáš ten pocit keď skončí tréning a začuješ rytmy strečingu? Že práve si tam, v...

09.11.2022
count 1004x

Nezabúdaj na pitný režim

Nezabúdaj na pitný režim      Toto počúvame denne a možno si to aj sami neustále...

10.09.2021
count 2659x

Zelenina - naozajstná SUPERPOTRAVINA

Vo svete superpotravín, za aké sú považované napríklad chlorella, spirulina, goji či chia...

17.08.2021
count 2034x

"Inšpiruj svoje okolie svojimi výsledkami!"

Viac než 60 inštruktorov!

Čím je nás viac, tým sme lepší! Sme vášniví inštruktori a našou vášňou je priniesť vám nezabudnutelný zážitok na každom tréningu!

Prví na Slovensku!

Skupinové cvičenia cvičíme od roku 2010, ako prví sme priniesli v roku 2015 programy spoločnosti Les Mills na Slovensko!

Výsledky!

Každý tréning je špeciálne vyvinutý na to, aby prinášal výsledky!

Skupinový efekt!

Cvičíme spolu, sme v tom spolu! Pretože spolu sme silnejší a spolu to dotiahneme k výsledkom rýchlejšie!