NEONKA FITNESS NEONKASHOP NEONKABEAUTY
facebook
Tréningy
footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero image
 
Náš tip

BODYCOMBAT

Moderné Tae Bo

gym icon
Najbližší tréning
23.06.2021 o 17:00


   Že chudneme DOMA už niekoľko mesiacov vieme asi všetci. Niektorí tomu dali šancu, pretože nechceli stratiť výsledky, ktoré si tak dlho budovali. Iní tomu ani šancu nedali, lebo si povedali, že doma to nemá zmysel. Možno im napadlo, že chvíľku počkajú. S chvíľky sa však stal týždeň, potom mesiac a teraz tomu už bude skoro rok. 
  Aké by to však bolo, ak by sme my všetci mohli aspoň na chvíľu zažiť tú energiu, ktorú sme naplno nasávali počas tréningov v NEONKE? Veď všetci dobre vieme, aké sú to pocity, keď spoločne chudneme, cvičíme a niekedy aj kričíme. Sme na jednej vlne a makáme, pretože vieme, že pocit, ktorý zažívame už počas tréningu je nenahraditeľný. Nedá sa kúpiť, nevieš ho dostať ako darček. Ani všetky peniaze sveta nenahradia ten pocit, ktorý zažívaš hneď ako docvičíš. Pretože ty sám vieš, čo si spravil. Vieš, že si pre seba urobil dobrú vec. A koľkokrát sa táto drobná vec prejavila aj navonok, vo vonkajšom svete. Možno si bol pokojnejší, možno si bol rozhodnejší a možno ti ľudia povedali ako dobre vyzeráš, že si sa zmenil a vidno, že na sebe makáš. 

Tréningy v NEONKE sú pre nás všetkých nenahraditeľné. Dlho sme premýšľali nad tým, ako tú energiu, ako to všetko čo robíme, preniesť k tebe domov. Nech je to aj cvičenie, ale nech je to aj zábava, svetlá, energia, motivácia, ktorá ťa potiahne ďalej a ďalej. 
   Slovo dalo slovo a v spolupráci s niekoľkými super ľuďmi sme sa dohodli na LIVE vysielaní, ktoré bude jedinečné a výnimočné. Skvelí ľudia z miestnej televízie telKE a originálni tím stojaci za spoločnosťou, ktorú poznáme v Košiciach asi všetci. Áno reč je o ANTIK Telecom. S týmito ľuďmi sme si spoločne sadli a vytvorili projekt, ktorý nenájdete na žiadnej inej televízii a ani v ponuke žiadneho iného poskytovateľa internetových či televíznych služieb. 

CVIČENIE s NEONKOU môžeš zažiť na stanici telKE (hľadaj vo svojich TV programoch od Antiku) 
CVIČENIE s NEONKOU môžeš zažiť aj na YouTube kanáli stanici telKE tu: YouTube telKE

Čo budeme cvičiť?

19:00 - reStartBody 1.0 (tréning reSTART)
19:30 - reStartBody strečing (tréning Úzky pás)

Viac info na www.restartbody.sk


    To všetko bude natáčané na 4 kamery, bude tam kopec svetelných efektov, kopec energie, skvelá hudba, jedinečné tréningy, no jediný, kto tam nesmie chýbať si TY!
Môžeš si teda pripraviť priestor v obývačke pred TV, skús povedať deťom a manželovi či manželke, nech sa k Tebe pripoja a môžete ísť do toho s nami. Možno si budeš chcieť pripraviť aj mobil, nás vždy poteší, keď vás vidíme doma cvičiť. V tejto dobe každý pohľad na vás je pre nás požehnaním

Pretože bez Teba aj ten najlepší tréning je zbytočný. Ty si hrdina naších dní, Ty si motor, ktorý nás ženie vpred a len spoločne dokážeme prekonať každú krízu!
   Nikdy nevieš, možno sa ti to tak zapáči, že sa pridáš do našej fitness rodiny. Je to jednoduché. Transformačný kurz reStartBody 3.0 začíname už 2.5.2021. Ak sa ti to bude páčiť, môžeš k nám pripojiť. Viac informácii sa dozvieš na www.restartbody.sk

   A možno si už náš klient a vieš ako to u nás chodí, len si to doma ešte nevyskúšal. Preto si skús s nami zacvičiť v TV a ak ti bude málo, môžeš pokračovať ďalej. LIVE tréningy máme pre teba pripravené každý deň. Ak nestíhaš tréning LIVE, tak si môžeš pustiť tréningy z ARCHÍVU

Vidíme sa už túto stredu 21.4.2021 alebo nedeľu 25.4.2021. 

Ivanka a Vratko

"Inšpiruj svoje okolie svojimi výsledkami!"

Viac než 60 inštruktorov!

Čím je nás viac, tým sme lepší! Sme vášniví inštruktori a našou vášňou je priniesť vám nezabudnutelný zážitok na každom tréningu!

Prví na Slovensku!

Skupinové cvičenia cvičíme od roku 2010, ako prví sme priniesli v roku 2015 programy spoločnosti Les Mills na Slovensko!

Výsledky!

Každý tréning je špeciálne vyvinutý na to, aby prinášal výsledky!

Skupinový efekt!

Cvičíme spolu, sme v tom spolu! Pretože spolu sme silnejší a spolu to dotiahneme k výsledkom rýchlejšie!