facebook
Cvič s nami
footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero image


Všeobecná pohybová príprava pre deti

NEONKA prináša cvičenie pre deti!
Základom zdravého životného štýlu je pohyb, preto je ideálne, aby deti vnímali pohyb už od detstva ako prirodzenú súčasť života. Pri našom cvičení sa budeme zameriavať na utváranie návyku správneho držania tela, na zaujatie správnych východiskových polôh a postojov a celkovo na posilnenie svalstva hravou formou.

Naše cvičenia sú pripravené tak, aby vaše deti bavili. Čakajú ich pohybové hry, zdravotné cviky, dýchacie a relaxačné cvičenia, naťahovacie a kompenzačné cvičenia a cviky na podporu správneho držania tela, cviky na zdravé chodidlá a posilňovacie cviky. Pri cvičení je veľmi dôležitá aj motivácia, o ktorú sa postará inštruktorka a pedagogička Veronika, v jedinečnom prostredí NEONKY, plnej hravých svetelných efektov.

Kto je Mgr. Veronika Hudáková?
Veronika je mladá akčná učiteľka, v úžasnej kombinácií učiteľstvo pre 1. stupeň ZŠ a predškolská pedagogika. Počas štúdia (i po) zbierala skúsenosti pre prácu s deťmi aj v zahraničí ako stážistka v Freinetschool De Loods (Belgicko) a inštitúcií IDEIA (Portugalsko). Tancovala vo folklórnom súbore Kalvačan a chvíľku viedla DFS Kalvarček. Keďže má rada nové výzvy, svoje skúsenosti posunie teraz ako inštruktorka pre nový program zdravý pohyb v našej Neonke.

Cvičenieje určené pre deti vo veku od 5 do 7 rokov.
NEONKY - vek 5 - 7 rokov, cvičí sa vždy v stredu o 16:00 v Neonke v OC Torysa na Furči.

Dieťa viete prihlásiť na tréning pomocou rezervačného systému.

BENEFITY

Počas cvičenia sa v drujhej hale konajú cvičenia pre dospelých a teda rodičia majú možnosť cvičiť počas toho ako cvičí ich dieťa. 
TEŠÍME SA NA DETIČKY A ICH RODIČOV! :)
NEONKA TÍM

"Inšpiruj svoje okolie svojimi výsledkami!"

Viac než 60 inštruktorov!

Čím je nás viac, tým sme lepší! Sme vášnivý inštruktori a našou vášňou je priniesť vám nezabudnutelný zážitok na každom tréningu!

Prví na Slovensku!

Skupinové cvičenia cvičíme od roku 2010, ako prvý sme priniesli v roku 2015 programy spoločnosti Les Mills na Slovensko!

Výsledky!

Každý tréning je špeciálne vyvinutý na to, aby prinášal výsledky!

Skupinový efekt!

Cvičíme spolu, sme v tom spolu! Pretože spolu sme silnejší a spolu to dotiahneme k výsledkom rýchlejšie!