facebook
Tréningy
footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero image
 
Náš tip

BODYCOMBAT

Moderné Tae Bo

gym icon
Najbližší tréning
Dnes o 08:50


NEONKA ponúka okrem kvalitného skupinového cvičenia aj kvalitnú starostlivosť v oblasti masáží, tiež cvičenie pre zdravý chrbát SM systém a
maderoterapiu - skvelú masáž valčekmi pre odstránenie celulitídy.


Klasická masáž
Masáž zameraná na uvoľnenie stuhnutého svalstva a dokonalú relaxáciu po dlhom dni.
Pozitívne účinky : podporuje odplavenie toxínov, podporuje imunitu, zlepšuje cirkuláciu krvi, napomáha udržať pružnosť väzov a šliach, stimuluje nervový systém, odstraňuje únavu, preťaženosť, svalové kŕče, obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov

Reflexná masáž
Reflexná masáž chrbtice je presne stanovený postup masážnych techník bez použita oleja. Stláčaním jednotlivých bodov na chrbtici terapeut pôsobí na nervové zakončenia a ošetrením  nervových bodov na chrbte odstraňuje bolesť, ruší pohybovú a funkčnú poruchu.  Z veľkej časti je aktivovaná bunková látková výmena. Reakčný a obranný systém môže znovu správne pôsobiť v poškodenej časti tela.
Hĺbková reflexná masáž uvoľní sval, jeho úpony, šľachy aj obal svalu. Je úplne iná a pomalšia ako masáž klasická. Po uvoľnení svalov a väzov sa oddialia stavce chrbtice, platnička má možnosť z okolia nabrať tekutiny, nerv, vychádzajúci z každého stavca zlepší výživu i prenos vitamínov a kyslíka do tkanív uložených v hĺbke, a to do svalov pohybového systému aj do vnútorných orgánov. Na základe poznatkov z fyzioterapie pre vás vyberieme vhodnú zostavu reflexnej masáže – chrbtová alebo šijová zostava.

Reflexná masáž chodidiel využíva rad tlakových techník, ktorými stimuluje konkrétnu reflexnú oblasť chodidiel, s úmyslom vyvolať užitočnú odozvu v iných častiach tela. Tento zrkadlový obraz tela na chodidlách pomáha reflexným terapeutom aj obyčajnému človeku zamerať sa na správnu partiu chodidla, ktorú treba masírovať. Reflexné body na chodidlách sú spojené s určitými časťami tela a tým, že reflexológia tieto body stimuluje, sa po tele šíria vlny uvoľnenia.

Bankovanie
Bankovanie je jednou z najstarších metód tradičnej čínskej medicíny. Aplikuje sa prisatím baniek na kožu pacienta vďaka vzniknutému podtlaku. Účinky ovplyvňujú celé telo, zlepšuje sa ním krvný obeh, prečisťuje krv, obnovujú sa funkcie nervového systému. Banka sa môže a nemusí nahriať. Následne sa podtlakom prisaje na kožu. Bankovanie sa využíva pri bolestiach chrbtasvalovbolestiach hlavy, kĺbových zápaloch. Okrem toho blahodarne pôsobí na lymfatický a imunitný systém ale aj na prekrvenie horných a dolných končatín. Bankovanie je taktiež účinné v boji s celulitídou.

Manuálna lymfodrenáž
Lymfatická ručná masáž je masážna technika, kde sa jemnými, pomalými a presne definovanými ťahmi, hmatmi a tlakom pôsobí na povrch tela, čím sa aktivuje pohyb lymfy v lymfatických cievach, ktoré odvádzajú lymfu do zberných lymfatických uzlín. 
Masáž lymfatického systému podporuje detoxikáciu, zvyšuje imunitu a pomáha proti opuchom alebo chronickej únave. Manuálna lymfodrenáž je jednou z najužitočnejších procedúr pri eliminácii celulitídy a výrazne tiež ovplyvňuje znižovanie hmotnosti. Lymfatické uzliny filtrujú toxíny a cudzorodé látky, uvoľňujú biele krvinky do krvného obehu, a tým aktivujú imunitný systém.


CENNÍK 

MASÁŽ MINÚTY CENA
Klasická masáž (chrbát + šija) 25 25,00€
Klasická masáž 55 35,00€
Klasická masáž 85 50,00€
Mäkké techniky 25 20,00€
Reflexná masáž 25 20,00€
Reflexná masáž 40 30,00€
Aromaterapeutická masáž 55 40,00€
Manuálna lymfodrenáž 55 25,00€
Manuálna lymfodrenáž 85 37,00€
Bankovanie 25 15,00€
Bankovanie 55 25,00€
Reflexná masáž chodidiel 25 15,00€
Reflexná masáž chodidiel 55 25,00€
MADEROTERAPIA 
Maderoterapia  50 40,00€
5x Maderoterapia 5x50 175,00€
10x Maderoterapia 10x50 300,00€


Náš tím 

Zuzana Maďarčiková - masér, fyzioterapeut
Martina Franko - Maderoterapia


Objednávky na t.č.: 0911 877 407

NEONKA PREMIUM club, OC Optima

Otváracie hodiny 
PO-NE 6:30 - 21:00 na objednávky
(do 10:00 vstup len zozadu budovy, cez terasu)

 

"Inšpiruj svoje okolie svojimi výsledkami!"

Viac než 60 inštruktorov!

Čím je nás viac, tým sme lepší! Sme vášniví inštruktori a našou vášňou je priniesť vám nezabudnutelný zážitok na každom tréningu!

Prví na Slovensku!

Skupinové cvičenia cvičíme od roku 2010, ako prví sme priniesli v roku 2015 programy spoločnosti Les Mills na Slovensko!

Výsledky!

Každý tréning je špeciálne vyvinutý na to, aby prinášal výsledky!

Skupinový efekt!

Cvičíme spolu, sme v tom spolu! Pretože spolu sme silnejší a spolu to dotiahneme k výsledkom rýchlejšie!