facebook
Tréningy
footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero imageMaderoterapia 


je masážna technika, ktorá pochádza z Kolumbie a okrem odstránenia celulitídy je určená aj na relaxáciu, naštartovanie lymfatického systému a celkovú detoxikáciu. Masáž je určená osobám s disproporčnými, lokalizovanými tukovými usadeninami, prebytočnou vodou, toxínmi v podkožnom tkanive a celulitídou. Založená je na použití anatomických prvkov vyrobených z dreva (drevené valčeky), čo predstavuje 100% prírodnú terapiu. Pomocou rytmických pohybov valčekov sa pri masáži rozprúdi lymfa, naštartuje metabolizmus a práve vďaka tomu sa z tela vylúčujú tukové vrstvy, toxíny a škodlivé látky, ktoré si inak telo ukladá do zásob – tj. povestná pomarančová kôra.


Anticelulitídna maderoterapia

Cieľom tejto masáže je odstránenie toxínov, ktoré sa hromadia v rôznych častiach tela, ako sú boky, nohy, stehná alebo brucho. Tento typ masáže aktivuje mikrocirkuláciu v ošetrovanej oblasti a tiež eliminuje zadržiavanie vody, tukov a ďalších škodlivín v ošetrovaných častiach tela. Používa sa tiež na tvarovanie a spevňovanie postavy. 

Výhody maderoterapie: 

Pri maderoterapii je najdôležitejšia technika. Správne vykonaná masáž sa vykonáva 11 valčekmi, nebolí a niesú po nej modriny.


CENNÍK


Maderoterapia 50min. 40,00€
5x Maderoterapia 5x50min. 175,00€ (ušetríte 25€)
10x Maderoterapia 10x50min. 300,00€ (ušetríte až 100€)

"Inšpiruj svoje okolie svojimi výsledkami!"

Viac než 60 inštruktorov!

Čím je nás viac, tým sme lepší! Sme vášniví inštruktori a našou vášňou je priniesť vám nezabudnutelný zážitok na každom tréningu!

Prví na Slovensku!

Skupinové cvičenia cvičíme od roku 2010, ako prví sme priniesli v roku 2015 programy spoločnosti Les Mills na Slovensko!

Výsledky!

Každý tréning je špeciálne vyvinutý na to, aby prinášal výsledky!

Skupinový efekt!

Cvičíme spolu, sme v tom spolu! Pretože spolu sme silnejší a spolu to dotiahneme k výsledkom rýchlejšie!