O nás

Vitajte v Neónke

Sme tím aktívnych športových nadšencov, ktorí milujú trénovanie v skupine. Zistili sme totižto, že v skupine to ide omnoho ľahšie, než keď človek cvičí sám. V skupine je zábava a vždy super energia. V skupine sa často vytvárajú nové kamarátstva, priateľstvá, či partnerstvá na celý život. V skupine nikdy nie si sám :) 

Naším cieľom je prinášať ľuďom jedinečné cvičenia v skvelej atmosfére. Víziou sú spokojní klienti, ktorí majú merateľné krátkodobé a dlhodobé výsledky. Chceme neustále zlepšovať a posúvať naše či Vaše hranice, preto prinášame atraktívne a svetové tréningové programy ako BODYPUMPCXWORXGRITBODYCOMBAT, BODYATTACK, BODYSTEPBODYBALANCE či World Jumping, ktoré nájdete na našich troch prevádzkach v Košiciach: OC CASSOVIA, OC MERKÚR a OC TORYSA. Veríme, že si v tejto palete cvikov nájdete svojho favorita a navštívite nás. :) 

Okrem samotného cvičenia v skupine organizujeme aj kopec akcií ako www.supersaturday.sk, alebo www.fitnessmagic.sk, športové víkendy a podobné pohybové aktivity,  na ktoré vás srdečne pozývame. 

Tešíme sa na Vás a na Váš úsmev na hodine, alebo na akcii.