NEONKA FITNESS NEONKASHOP NEONKABEAUTY ENEONKA
facebook
Tréningy
footer icons
REGISTRUJTE SA
1. tréning ZADARMO
hero image


Leto 2021 bude iné! 

   Nechajme leto 2021 nech sa zapíše do naších sŕdc ako leto pohybu! Posledné mesiace a už aj priam roky to s nami kvôli pandémii nevyzeralo nejak ružovo čo sa týka pohybu a to chceme zmeniť! Lebo ružová je dobrá, ružová je pohyb, ružová je NEONKA a tá je vlastne všeliek! Áno, my vieme že je teplooo a všetci chceme večer sedieť na teraske s kamošmi...avšak ako sa vraví, pivo chutí najlepšie po tréningu :))) No každopádne, všetko s mierou, nezabúdaj na svoje zdravie, na svoju kondičku ktorú si si už vymakal, snaž sa udržať svoje výsledky a svoje ciele nažive. 

Určite sa pýtaš sám seba:

Prečo by som mal počas leta pre seba niečo spraviť?

   Všetci máme nejaké ciele, túžby či sny. Niekto túži po peniazoch, ten kto ich má, zase chce byť zdravý a ten kto má peniaze aj zdravie chce byť naopak šťastný či prežívať radosť. Ani zdravie a ani peniaze ti nezaručia, že budeš aj šťastný. NEONKE ti ponúkame tréningy, na konci ktorých budeš mať určite radosť, pravú a nefalšovanú radosť, ktorú si za peniaze nekúpiš. A ten, kto u nás cvičí vie presne čo tým myslíme. Áno cvičiť v lete má svoj zmysel! Spravíš niečo pre svoje zdravie, spravíš krok k svojej vytúženej postave a samozrejme vyčistíš hlavu a cítiš sa šťastne po každom tréningu! 

   Toto leto si môžeš vycvičiť skvelé ceny! :).
Za každý jeden tréning čo absolvuješ v našich Neonkach alebo navštíviš maderoterapiu alebo inú masáž, poprípade inú našu službu, dostaneš ticket = zlosovateľný lístok, ktorý vypíšeš a vhodíš do urny na recepcii. Čím viac tréningov, tým vyššia šanca na výhru. ČIže ty cvičíš, chudneš, formuješ a zároveň súťažiš, no nieje to skvelé!


Žrebovanie bude prebiehať každých 14 dní, počas obeda (14.7., 28.7., 11.8., 25.8.2021) a na konci leta, presne 2.9.2021 vyžrebujeme výhercov hlavných cien!

Tak čo, ideš do toho?
Už sa vidíš ako jazdíš na Antik kolobežke, v kraťasoch, lebo máš super nohy po maderoterapii, či nakupuješ v Exisporte nové krásne legíny alebo si vychutnávaš osviežujúcu Coca-colu na teraske s knihou v ruke?

Nenechaj si to újsť! Cvič a vyhraj!


Každých 14 dní žrebujeme tieto ceny: 

- Antik - kredit na kolobežkovanie po meste - 1 hodina zdarma
- Neonka shaker
- cyklistická fľaša The TRIP
- 0,5l Coca - cola ZERO2.9.2021 vyžrebujeme tieto hlavné ceny:

- Kredit na bicyklovanie počas celej letnej sezóny budúceho roka od ANTIKu
NEONKA home office balíček - cvičenie na doma
- Darčeková poukážka od predajcu športového oblečenia a doplnkov EXISPORT
- Laminácia obočia alebo farbenie obočia HENNOU od Stefani Vencel Esthetic Beauty
CANIVITA darčeková poukážka na nákup žrádla pre vašeho psieho miláčika
- Anticelulitidna maderoterapia nôh od Neonka beauty
- Mesačná zásoba 10% CBD oleja od Puremedik
Coca cola balíček - pitný režim na tvoju párty!
Diár osobnej premeny od známej autorky Antónia Mačingová
- Kniha Fit recepty od autorky Lucky Vagnerovej
- Kniha Fit recepty 3.diel - Navar si sexy telo
- Kniha Fit recepty 2.diel
Košík plný chutného pečiva a chleba od pekární UNI
- Vstup 1+1 na online transformačný systém RESTARTBODY pre teba a kamošku
- Kniha Potravinové intolerancie z dielne FItštýlTešíme sa na vás a držíme vám palce!
Sledujte naše sociálne siete aby ste boli vždy v obraze a v centre diania :)Podmienky súťaže:
Za každý odcvičený tréning v čase od 1.7.2021 do 31.8.2021 dostane klient lístoček (ticket), ktorý vypíše a vhodí do urny na recepcii. Na ticket uvedie svoj email a typ tréningu na ktorom sa zúčastnil. Výhercovia sa budú žrebovať z osudia, ktoré sa vytvorí zmiešaním ticketov zo všetkých prevádzok. Žrebovať sa bude každých 14 dní vo vyššie uvedených termínoch. V tieto dni sa bude žrebovať len z ticketov, ktoré sa nazbierali medzi žrebovaním. Na konci leta a to 2.9.2021 sa budú žrebovať hlavné ceny. Do tohto osudia sa dostávajú všetky nevýherné tickety vyzbierané za obdobie od 1.7.2021 do 31.8.2021. Súťažný ticket sa môže získať aj iným spôsobom, napríklad návštevnou inej služby v rámci Neonky, alebo splnením výzvy, ktorá sa týka tejto súťaže.


"Inšpiruj svoje okolie svojimi výsledkami!"

Viac než 60 inštruktorov!

Čím je nás viac, tým sme lepší! Sme vášniví inštruktori a našou vášňou je priniesť vám nezabudnutelný zážitok na každom tréningu!

Prví na Slovensku!

Skupinové cvičenia cvičíme od roku 2010, ako prví sme priniesli v roku 2015 programy spoločnosti Les Mills na Slovensko!

Výsledky!

Každý tréning je špeciálne vyvinutý na to, aby prinášal výsledky!

Skupinový efekt!

Cvičíme spolu, sme v tom spolu! Pretože spolu sme silnejší a spolu to dotiahneme k výsledkom rýchlejšie!